ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.07.2011
DIN: HUSI
ÎNSCRIS: 19.02.11
JUN-2011

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

As reveni in fiecare vara

Totul a fost superb, incepand cu hotelul "Golden Beach" care este foarte curat si de bun gust, cu plaja care este curata si atragatoare şi statiunea plina de restaurante care te invita foarte amabil sa servesti masa in stil "grecesc" sau chiar si "romanesc".

Merita sa vii in fiecare vara aici şi cu sigurantă pleci multumit de tot ce iti ofera statiunea.

Se pot face si excursii optionale, vizitand astfel multe locuri foarte importante ale Greciei.

Vă recomand statiunea cu cea mai mare placere si n-o sa va para rau.

Trimis de IORDAN ELENA in 12.07.11 12:48:17
Validat / Publicat: 12.07.11 13:19:53
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: e prima oara si am vizitat Meteora, Atena, Skiatos, Olimp.

VIZUALIZĂRI: 3661 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (IORDAN ELENA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 PARALIA - IULIE 2011
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

[12.07.11 13:44:31]

@IORDAN ELENA, poate cand ai timp ne dai mai multe detalii despre vila Golden Beach-cum sunt camerele, daca aveati sau nu chicineta, la ce departare este de plaja.

IORDAN ELENAAUTOR REVIEW
[12.07.11 18:48:36]

Referitor la camera, am avut pat dublu, fiind familie, exista bucatarie - chicineta (cu dulapuri in care gasesti tot ce-ti trebuie in bucatarie, adica vase fel de fel), dulap pentru haine, baie cu dus, frigider, balcon cu masuta si 2 fotolii, este exact ce-ti trebuie pe o perioada mai lunga. Noi am luat mancare de acasa pentru dimineata si seara, intr- geanta frigorifica si avand frigider e perfect, iar pentru o masa de pranz se gasesc o groaza de restaurante unde poti manca si romaneste nu numai greceste. Mergeti cu incredere. Sa aveti mult soare, caci de asta aveti nevoie mai mult. Pana la plaja se fac cel mult 5 minute pe jos.

[12.07.11 19:17:08]

Multumim pentru completari.

tilinka
[12.07.11 20:38:02]

pozeeeeeeeeeeeee!

ar_florin
[24.07.11 21:55:47]

si eu vreau sa merg cu sotia si fetita de 8 luni in Paralia. Am mai fost in 2008 si 2009 dar am stat la hotel si acum am vrea sa mergem la o vila unde sa putem sa-i pregatim micutei mancarea ca nu-i dam la borcanele decat proaspat gatita. as fi curios cat v-a costat sejurul si prin ce agentie de turism ati facut rezervarea? multumesc

IORDAN ELENAAUTOR REVIEW
[26.07.11 11:07:32]

De organizarea acestui sejur s-a ocupat o persoană din oraşul nostru prin agenţia ***** din Iaşi care este in colaborare cu ****** din Paralia Grecia. Noi doar ne-am urcat în autocar (s/a mers aproximativ 20 ore dus si la intors la fel).

Ne-a costat 160 euro/pers. (perioada 17.06.60.06. a. c.), - transport + cazare.

Va trebui sa luaţi legătura cu Agenţia din Paralia, probabil, pentru rezervari, asta in cazul in care veti pleca cu masina proprie nu in grup mare.

Mâncarea ne-am procurat-o singuri, aşa cum am mai explicat unei persoanei sub numele de webmaster28 de pe acelasi site.

Magazinul LIDL este foarte aproape, la 2 – 3 min. de vilă.

Vila este foarte curată, camerele la fel, totul e bine, mergeţi cu încredere. , va puteti gati in camera ce doriti, caci aveti bucatarie-chicineta, dodata cu tot ce trebuie.

Vă dorim mult noroc şi mult s o a r e.

ar_florin
[26.07.11 11:13:06]

multumesc mult pt informatii. cunosc statiunea deoarece am mai fost in 2008 si 2009, stiu la ce terase sa mananca bine si la pret bun, noi pt cea mica vom fi nevoiti sa gatim.

[26.07.11 11:15:17]

@IORDAN ELENA, dupa cum scrie cu rosu, chiar pe aceasta pagina, sunt interzise referirile la agentiile de turism.

Poti transmite aceste informatii doar prin intermediul mesajelor private.

Ai un avertisment de data asta si te rog sa ai grija pe viitor.

camytza0206
[27.12.11 13:53:43]

@IORDAN ELENA: Va rog sa imi spuneti si mie cu ce agentie din paralia colaboreaza agentia prin care ati fost dumneavoastra in Grecia. As vrea sa merg pe cont propriu si la toate agentiile este inclus transportul cu autocarul (NOTA WM: pentru protectia datelor personale, folositi mesageria privata!) Multumesc anticipat,

ar_florin, camytza0206, IORDAN ELENA, tilinka
Alte impresii din această RUBRICĂGolden Beach Hotel: