ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.06.2011
JUN-2011
3 AD. + 1 COPII

Către satisfăcător

O vacanta frumoasa

Am fost si noi acum recent la acest hotel am fost primiti ok ne-au cazat la camere super cu vedere la mare chiar pe toti tinand cont ca am fost 21 de persoane nu la subsol cum sustin altii ca suntem romani si ne da camere aiurea nicidecum.

Curatenia in camere sa facea zilnic un personal destul de dragut peste tot in hotel.

Mancarea nu a fost extraordinara dar nici nu ramanea nimeni flamand au toate felurile de salate, fructe, mancarici, supe fara gustul lor caracteristic bulgaresc tot felul de cokteiluri, sucuri.

Animatorii Nicolaie Ira, ely, Raly au fost de nota 20 incepand de la 10 dimineata pana seara la 22 au facut tot felul de concursuri gymanstica dans pentru copii programe pentru adulti de divertisment au fost super.

Am avut un conecediu placut si ne-am mai intoarce acolo cu siguranta

Trimis de robertinaste in 23.06.11 13:08:04
Validat / Publicat: 23.06.11 14:12:46
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: OBZOR PARAISO BEACH

VIZUALIZĂRI: 2199 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (robertinaste); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 vedere din balconul hotelului la restaurant
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

[23.06.11 14:15:06]

Am avut un conecediu placut si ne-am mai intoarce acolo cu siguranta

... si totusi ai bifat casuta care nu recomanda acest hotel. Daca este o greseala spune-ne si corectam noi.

[24.06.11 11:21:28]

a fost bifat din greseala cred

---------------------

Nota webmaster: corectat

nusica
    [24.06.11 12:19:50]

ma bucur sa aflu ca e ok hotelul

la ce etaj ai stat sau la ce camera?

am inteles ca in partea cu receptia e mai bine.

poti sa imi detaliezi, te rog, mai ales ca ati fost 21 persoane?

[25.06.11 11:46:03]

am avut camera 209 care a fost exact deasupra marii chiar pe centru altii au avut si 402 403 care sunt deasupra piscinii dar se vede si marea de la aceste camere nu am fost cazati toti la acelasi etaj cum au avut ei camere banuiesc de la 7.30 era micul dejun pana la 10 apoi incepea animatia gymnastica si fel de fel de concursuri la piscina hotelului doar volei se juca pe plaja la 12 animatia facea o pauza pana la 15 si reluaua pana seara la 22. la 12.30 incepea pranz cu supe foarte bune tot felul de mancarici cu carne salate in schimb nu aveau multe gratare sucuri bauturi tot ce vroiai inghetata gustari intre mese pizza tot felul de fursecuri si de la 18.30 pana la 21 parca era cina. ANIMATIA a fost extraordinara au facut in afara de dans pentru copii concursuri si pentru cei adulti ba seara arabeasca ba seara bulgareasca ba concurs pentru Mister Hotel Sirius beach totu; a fost ok

sezlongurile la piscina lor sunt gratis in schimb pe plaja se platesc, noi am stat pe nisip. Au la etajul -2 o piscina cu apa termala de 38-40 grade care esTE GRATUITA. Sunt barur pentru All inclusive si la 7 la SKY BAR si in interiorul hotelului si la piscina si pe plaja dupa ora 10. Noi ne-am simtit excelent si cu siguranta o sa mai mergem

bmadalina
    [26.06.11 19:10:35]

Ai putea sa-mi spui daca stii cat costa sa inchiriezi sezlonguri si umbrela de la ei si daca exista posibilitatea de a-mi pune pune propriile sezlonguri si umbrela pe plaja?

Iti multumesc.

[27.06.11 12:13:17]

era sezlongul 5 leva umrela 2 leva si buretele de pus pe sezlong 1 leva parca si banuiesc ca poti pune tu sezlongul, ca ei zic ca plaja e publica

bmadalina
    [27.06.11 21:20:30]

Multumesc frumos de raspuns.

bmadalina, nusica, robertinaste
    Alte impresii din această RUBRICĂSirius Beach Hotel: