#E#D

MAY-2010

#G#0
#M#0

Misto!!

In timisoara am stat in centru... ca doar un sa stau in alta parte decat in miez: D asa ca logic, odata ajunsa in timisoara aleg hotel central.

hotelul asta e vai frunzulita mea. nu mi a placut nimic. nu mi a placut ca nu aveau sala de mese in forma de vapor. nu mi a placut ca nu aveau nici hublouri la camere. si cel mai naspa a fost ca managerul hotelului nu era imbracat in marinar. si spre marea mea dezamagire nimeni nu dadea la peste acolo :)) si ca sa fie si cireasa de pe coliva cand am fost cazata penultima data (pt ca de fiecare data cand merg in timisoara ma incapatanez sa ma cazez tot acolo) le am zis sa puna si ei in receptia aia mare si luminoasa niste pereti din acvarii. dar ultima data cand am fost am constatat cu stupoare ca nimeni n a bagat in seama sugestia mea:( urat din partea lor. glumesc desigur.

dar acum la modul serios, chiar mi s a intamplat sa aud un client in hotelul cu pricina ca e foarte dezamagit de servicii pentru ca nu au calculatoare in camera. involuntar si instantaneu m a pufnit rasul. m am plimbat prin aproape toata lumea. hoteluri de 5 stele... si n am intalnit camere dotate cu calculatoare, (in luna de miere am fost in Maldive si cand am ajuns acolo am constatat cu stupoare la inceput ca nu am nici tv in camera nici internet, doar un sistem audio, dar nu iti trebuia acolo nici una nici alta, aveai altceva de facut).

hotel central e chiar ok. ei zic ca au doua stele dar eu garantat spun ca au 3. sunt in centru. camere ff faine. pret f bun pentru timisoara si pentru centru.

recomand sincer!!

Impresii încărcate de ela udrea* in 18.10.2010 18:51:52

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ela udrea*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

- cosminp
[18.10.10 18:58:01]

eu nu am inteles mai nimic din descrierea hotelului si a camerei.

in plus, vreau sa stiu pretul unei camere, cum a fost micul dejun si alte informatii utile.

- Admin
[18.10.10 18:58:45]

Impresii slabe ca si consistenta, acest hotel ar fi meritat descris cu mai multe detalii utile.

Sper ca eventualele poze incarcate sa compenseze aceste neajunsuri si sa ne ajute sa ne formam o parere mai "roptunda" despre hotel si conditiile oferite.

@ela_udrea: In ce aripa ai stat, in cea complet renovata?

[18.10.10 19:14:50]

@ela_urdea: recomand si eu (la fel de sincer) cate un enter din cand in cand pt a marca inceperea unui nou paragraf. de asemenea renuntarea la avalansa de puncte de suspensie poate schimba fatza unui review (asa cum se vede, in urma editarii pe care tocmai am facut-o).

- hlli
[18.10.10 19:19:27]

Am citit pe nerasuflate impresiile tale. Chiar nu intelegeam nimic. Rindurile tale erau in discordanta cu titlul. Ma uitam si la punctajul acordat si imi ziceam ca este de bine. Pe final m-am lamurit... esti un om glumet!!! Si nu pot decit sa ma bucur ca apreciezi H. Central.

Te saluta o timisoreanca!!!

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[18.10.10 19:25:13]

s-ar putea măcar numele proprii (gen Timişoara) să le scrii cu majusculă? întreb şi eu...

- Costi
[18.10.10 23:19:30]

@ela_udrea

Da' pe bune, aşa te cheamă, ca pe Nuţi?

Da' dacă nu, te-ai gândit mult, până ai ales?

#G#1

#M#1