#E#D

TIP: SINGLE

#G#0
#M#0

Excelent

In septembrie 2010 am avut cateva intalniri in timisoara. am cautat un hotel in centrul orasului... iar Hotel Central este cel mai bine plasat, dupa acest criteriu... e chiar in buricul targului. Am fost de a dreptul uimita de calitatea serviciilor la preturi foarte mici.

Clasificarea de 2 stele imi pare chiar deranjanta, avand in vedere ca am avut un apartament cu jacuzzi... internet gratuit... un personal fooarte amabil... dupa parerea mea... hotelul asta are cel putin 4 stele. Chiar e imbinarea perfecta intre strictetea, organizarea unui hotel si caldura unei case...

Mi a placut foarte mult ca stiu sa acorde atentie fiecarui client, ca orice solicitare din partea clientilor este luata in seama... de exemplu... eu am facut rezervarea online pe site ul hotelului... si am cerut prepararea unui meniu special (ceva ce ei nu aveau in meniul restaurantului) plus servirea in camera... mi au indeplinit exepmlar moftul... normal, contra cost... dar oamenii aia chiar stiu sa si atraga clientii si sa i fidelizeze... cu certitudine data viitoare cand voi veni in timisoara voi alege tot hotel central... pe langa faptul ca are o pozitie excelenta la un pret excelent... angajatii sunt foarte ospitalieri.

Impresii încărcate de andreea raicu in 14.10.2010 11:05:30

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: brasov, cluj, iasi, craiova, arad, sibiu

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (andreea raicu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[14.10.10 11:41:53]

Bine ai venit in comunitate! Te mai asteptam si cu alte impresii din vacantele tale.

- sandu.53
[14.10.10 12:02:48]

un hotel de retinut avand in vedere amplasarea lui in centrul orasului Timisoara si a aprecierilor facute de tine...

- anadragusin
[14.10.10 12:13:02]

Bine ai venit in AFA!!! Suna foarte bine pentru 2 stele. Felicitari. O locatie de retinut.

- andreea raicu
[14.10.10 12:29:03]

Multumesc mult pentru "ecou" :) Chiar imi doresc sa fie cuiva de folos comentariul meu.

- andreea raicu
[14.10.10 12:36:22]

andragusin iti multumesc frumos pentru primire. Sper sa imi impartasesti parerea daca vei ajunge acolo.

- david
[14.10.10 12:41:59]

Felicitari pentru primul tau review si ma bucur ca te-ai simtit bine in acest hotel, care merita mai mult de 2 stele.

Marele avantaj il constituie pozitionarea excelenta in centrul orasului.

- Admin
[14.10.10 13:57:39]

cu scuze de intarziere: review-ul este suspendat temporar, datorita unor "becuri aprinse" in programul de verificare a autenticitatii.

Autoarea este rugata sa ma contacteze (indicand de preferinta un numar de telefon), as aprecia daca este amabil/a sa-mi raspunda unei intrebari prin care as dori sa clarific anumite neclaritati tehnice legate de acest review.

- alex1968
[15.10.10 01:11:43]

Am si eu o nelamurire: 37 de euro/5 nopti, in regim single? Adica circa 7 euro/noapte? Imi vine tare greu sa cred, chiar si ptr. un hotel de 2 stele.

#G#1

#M#1