Pensiunea Medvehaz

înscris/ă în 17.10.10
AUG-2010
+ COPII: 2 -- varsta: 7 -15

M-am simtit foarte bine

Mi-am facut timp pentru un concediu micut, aveam 4 zile la dispozitie. am ales statiunea praid, (am gasit-o pe net, iar apoi m-am interesat la cei care au fost acolo). pensiunea am gasit-o tot pe net, mi-am facut rezervare si m-am cazat.

Pensiunea mi-a placut din mai multe puncte de vedere: are parcare proprie, loc de joaca pentru copii, acces la gratar, camerele sunt foarte curate iar pretul pe cazare a fost superconvenabil.

Pensiunea e la 3-4- minute de mers pe jos de salina si de strand, mancarea este foarte buna, si cred ca la anul (2011) imi voi rezerva mai multe zile pentru concediu, tot la Medvehaz - Praid

Impresii încărcate de marian1973_bc in 17.10.2010 20:54:22

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (marian1973_bc); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2

• Excelent (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 15.08.18 de Seli din CLUJ-NAPOCA) - RECOMANDĂ
  • Zile de neuitat cu oameni minunați (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 29.07.14 de anitabucur din JIMBOLIA) - RECOMANDĂ
  • Medvehaz (Pensiunea 103) Casa Ursului PRAID (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 21.07.14 de silvia tudoran din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Nota 10 (Apr.2014) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 08.02.15 de Sorin C din CRAIOVA) - RECOMANDĂ
  • Doua zile superbe (Jul.2013) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 14.11.13 de pmc din BRASOV) - RECOMANDĂ
  • Excelent! (Aug.2012) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 18.08.12 de cristianamun din RESITA) - RECOMANDĂ
  • Acceptabil (Aug.2012) - punctaj satisfactie: 6.75 (scris in 06.08.12 de calator1101 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ