SUS

13.09.2010
înscris/ă în 12.09.10
MAY-2010

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

Interesant, dar nu te da pe spate

Am calatorit cu masina din Cesenatico spre San Marino si am oprit sus la cetate.

Am urcat cu telefericul care iti da posibilitatea de a admira panorama acestui mic stat.

Cetatea este frumoasa cu foarte multe magazine interesante si relativ scumpe. In timpul acestei vizite am asistat si la un concurs de arbaletisti. Foarte frumos.

Am intalnit multi romani acolo.

Se pot cumpara multe fara taxe.

De vizitat bisericile si muzeele.

Impresii încărcate de osontea in 13.09.2010 23:32:18

VIZUALIZARI: 4017

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (osontea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

Vezi fotografiile în versiunea ptr telefon sau tabletă

[1] foto. Click pe poze pentru a le mări

fotografii din vacanta la Descoperă San MarinoFoto VOTATĂ de mine!
P01 [MAY-2010]
foto by osontea [înc. 13.09.10]