ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.07.2010
JUL-2010
2 AD. + 2 COPII -- v: 10&14 ani

O vacanta minunataaaaaaaaaa!!!

Buna ziua!

Suntem o fam. din Constanta 2 adulti si 2 copii cu varste intre 10 si 14 ani. Am fost super incantati de tot ce ni s-a oferit atat masa cat si conditiile de cazare. Mancarea este foarte gustoasa pentru toate gusturile, niciodata nu se repetau mancarurile, hai sa fimm seriosi acum avem in fiecare zi la cina sai la micul dejun 6-7 feluri de mancare? trebuie sa fim realisti sa recunoastem ca nu cred ca este asa...

dar sa revenim la conditiile de cazare, in fiecare zi se face curatenie, prosoapele se schimba si se face si ordine in camera. ceea ce in alte locatii de 3 stele nu prea se practica asa ceva.

Noi fam. NICOLAESCU am fost super incantati de tot, atat noi cat si inca 3 fam. care am plecat impreuna din Constanta sa ne petrecem vacanta la Sonia Village, rezervare a fost facut din febr. si am plecat in pe 2 iulie sa ajungem pe 3 la destinatie.

Deci in final se merita sa va petreceti un concediu in GERAKINI la SONIA VILLAGE!

Trimis de NICOLAESCU in 27.07.10 10:57:25
  • A fost prima sa vizită/vacanță în GRECIA

VIZUALIZĂRI: 4317 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (NICOLAESCU); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

recul*
[27.07.10 15:34:11]

in afara de...mancare, care vad ca e laitmotivul multor review-uri, ce altceva v-a placut? banuiesc ca nu ati batut drumul pana acolo doar sa mancati bine.

luminitab
[29.07.10 06:12:30]

N-ati putea fi mai explicit ca nu prea inteleg ce ati vrut sa scrieti:

Poate familiile,

care am plecat impreuna din Constanta sa ne petrecem vacanta la Sonia Village

au ceva impresii de postat. Noi le asteptam!!

Ar fi interesant sa ne scrieti ce ati vazut interesant in Corfu, ce ne recomandati, ce nu ne recomandati...

[29.07.10 16:51:23]

Buna ziua! am inteles ca va deranjat ca in mare masura am accentuat pe serviciile de servire a mesei. ok! dar sa stiti ca am fost impresionata de tot mai ales va sfatuiesc daca ajungeti intr-o asa vacanta in HALKIDIKI SA VIZITATI METEORA! este ceva care pur si simple te socheaza in sensul bun al cuvantului, ramai foarte placut impresionat de ce vezi acolo. Va pup si mai vb!

[29.07.10 17:12:10]

ce nu va recomand este sa nu comandati la taverne ciorba de pui, ca este un fel de supa cu smantana sau iaurt cu un aspect care lasa de dorit, souvlaki intr-adevar este ca la mama iei acasa.

Noi am fost pe cont propriu cu transportul si sa stiti ca am iesit super ieftin, am cheltuit vreo 230 euro pe motorina dus -intors plus excursiile care le-am facut.

Nu va recomand agentiile de la hotel care au si ghid, parerea mea au niste preturi destul de piperate, noi am cumparat harta cu statiunea HALKIDIKI si acolo am vazut ce trebuie sa vizitam, bineinteles ca am mai intrebat-o si pe d-ra ghida de la hotelul SONIA VILLAGE.

Daca aveti intebari va rog sa ma intrebati in leg. cu acest sejur bineinteles daca o sa mergeti in aceeasi locatie.

TOATE CELE BUNE!!!

[29.07.10 17:14:37]

ati intrebat de CORFU, pai Corfu nu are nici o legatura cu HALKIDIKI, este mult mai departe si mai greu de ajuns, mai ales daca ai copii si le este rau de masina, sunt multe serpentine si nu poti opri oriunde, ma refer la masina.

luminitab
[30.07.10 06:30:02]

Imi cer scuze, abia acum am observat ca am scris Corfu! Cand am citit review-ul Dvs. era dupa ce citisem foarte multe despre Corfu. Am accesat ,, Impresii noi" fara sa-mi dau seama ca am schimbat automat si locatia. Inca o data scuze!

luminitab, NICOLAESCU, recul*
Alte impresii din această RUBRICĂSonia Village Resort Hotel: