ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.07.2010
JUL-2010
2 AD. + 1 COPII -- v: 11 luni

Foarte nemulțumit

Asa si asa

Am avut vacanta intr 10 si 16 iulie si vreau sa impartasesc impresiile mele despre cazare si altora:

-cazare camera mica cred ca era o magazie transformta in camera de hotelmocheta pe jos pereti curati baia oarecum ok dar un miros foarte nesol de canal asa ca stateam cu usa deschisa la balcon

-parcarea sigura dar dezordonata cea cu bariera nu era marcata si se risca foarte usor sa se ramina cu masina blocata cealalta era ok dar nu era cu bariera {problema de a nu se fura masina} de aceia am precizat si de cea de a 2-a

-mincarea dezastru pt. cine are copii mici care trebue sa manince de la restaorantul hotelului im fiecare zi la pfrinz cartofi natur carne cu legume, legumele erau din cele ramase de la mesele anterioare din salate, peste dar foarte gras, orez si salate

-servicii ok baruri peste tot si in hotel, piscina, pe plaja, si la ultimul etaj al hotelului se facea curatenie in fiecare zi dar nu era un interval orar definit esire la plaja din hotel

-piscina exterioara nu stiu ce sa va spun nu am facut bae, mai are o piscina interioara termala dar e foarte mica 5 persoane si e plina aste sunt toate serviciile fara plata toate celelalte sunt contra cost

-------o mare PROBLEMA RUSII nesimtiti fara limita oriunde la masa pe plaja am avut ghinionul de a avea vecini de camera in prima seara mam dus peste ei ca sa ii linistesc

cam astea sunt impresiile mele si a altor romani cu care am mai vorbit pe aici

Trimis de virgil_1977 in 14.07.10 16:59:07
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: nisipurile de aur

VIZUALIZĂRI: 1810 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (virgil_1977); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

magdalena
    [14.07.10 21:26:58]

Camera la subsol, camera dintr-o magazie, ce sa spun, un hotel care dezamageste din ce in ce mai mult!

adynutza26
    [15.07.10 18:17:43]

Si totusi nu inteleg de ce ai acordat un punctaj atat de mare. Pai la cazare trebuia sa pui maxim 20%, dupa parerea mea. Mi se par cam dubioase notele tale... 81% per ansamblu inseamna enorm pentru un asemenea hotel!

adynutza26, magdalena
    Alte impresii din această RUBRICĂSirius Beach Hotel: