HOME  >>  Impresii BELARUS   >> destinatii  BELARUS   >> poze  BELARUS
FILTU PER DESTINAŢIE:  -  DIVERSE ZONE

Impresii sejur / excursii BELARUS

Pagina Impresii sejur / excursii BELARUS aduna la un loc cele mai recente impresii din vacanta in BELARUS. Gasiti aici impresii si recomandari din sejurul in diverse cazari din BELARUS, precum si impresii din excursii/calatorii in zona BELARUS.
Daca va intereseaza pareri si impresii detaliate despre unul din hoteluri sau despre o anumita excursie, faceti click pe linkul de dedesubt, veti fi redirectati in pagina acelei destinatii.

Daca, pe langa impresiile de mai jos, sunteti interesati in a afla care sunt cele mai apreciate hoteluri si destinatii de vacanta din BELARUS - vedeti lista hoteluri si excursiilor din destinatia BELARUS, ordonate dupa gradul de satisfactie!

Cele mai recente 30 impresii din sejur, excursii, calatorii in BELARUS

fotografii din vacanta la Minsk Hotel, MINSK
[MAR-2009] Sejur hotel MINSK HOTEL, MINSK
Camera single, foarte comfortabila.
foto by alinaro, uploaded 20.09.11]

Hotel Minsk - confort in centrul capitalei!

Despre acest hotel de 4* situat in centrul Minsk-ului se spune ca este cel mai vechi hotel din oras. Este renovat (cladirea e foarte frumoasa pe dinafara) si cele doua nopti petrecute acolo au fost confortabile. Fereastra dadea in Piata Independentei si se vedea si Biserica Sf. Simion si Elena. Camera individuala nu era foarte mare, insa – ca de obicei – suficienta pentru cat timp am petrecut in ea. Era frig afara, dar caldura functiona foarte bine si era placut sa te uiti la cei care mergeau pe strada infofoliti … Hotelul este destul de mare si, daca-mi aduc aminte bine, la vremea ac   [... continuare ]

IMPRESII destinatia Minsk Hotel, MINSK    [  impresii - poze  ]
DATA ADAUGARII: 20.09.11 ADAUGAT DE:   alinaro
PERIOADA SEJUR: GRAD SATISFACTIE:   98.75 %

fotografii din vacanta la Descoperă Minsk, MINSK
[MAR-2009] Sejur hotel DESCOPERă MINSK, MINSK
Piata Independentei noaptea (scuzati calitatea pozei).
foto by alinaro, uploaded 20.09.11]

Minsk - oras sovietic in epoca moderna!

Am ajuns in Minsk intr-o seara friguroasa de sfarsit de martie. Aveam inima cat un purice, pentru ca viza obtinuta din timp de la consulatul Belarusului in Franta (pentru a merge linistiti) incepea luni, iar noi am ajuns duminica seara (ceva contratimpuri in organizare). Stiam ca vizele de scurta durata sau de tranzit se pot obtine si in aeroport, insa ne era ciuda sa mai platim o data taxele. In cele din urma, un functionar cu aparenta rece, dar amabil, ne-a scris cu pixul pe viza noua data de intrare si nu am platit nimic in plus. Aeroportul este micut si am avut, pentru cateva momente, ac   [... continuare ]

IMPRESII destinatia Descoperă Minsk, MINSK    [  impresii - poze  ]
DATA ADAUGARII: 20.09.11 ADAUGAT DE:   alinaro
PERIOADA SEJUR: GRAD SATISFACTIE:   100.00 %

Aţi fost acolo şi aţi dori să adăugaţi impresii sau fotografii din sejur sau excursie BELARUS?

NOTA: Mai sus sunt prezentate doar cele mai recente 2 impresii de vacanta din BELARUS.
  • Pentru a afla mai multe pareri si opinii despre un anumit hotel sau excursie consultati pagina acelei destinatii - Lista detaliata hoteluri si destinatii de calatorie in BELARUS, ordonata dupa gradul de satisfactie

Temperatura curenta BELARUS

Click for Rota, Spain Forecast