ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.03.2020
MAR-2020
single
PREŢ SEJUR: 200 euro

Hilton Garden Inn Yalova Hotel4

Yalova cu vaporu din istanbul

Buna cititori

Am vrut altceva, lunar merg din londra in germania la spa. in munchen era 100 lire in turcia am gasit Hilton inn yalova la 38.

Am verification in iulie costa 58 deci acceptability si in sezon.

Am aterizat pe noul aeroport din istanbul, care e imens, opulent, curat. Cam departe de oras.

Am luat taxi pina in portul yenikapi si de acolo catamaran pina in yalova un mic oras in asia, pe autostrada de bursa.

Micut dejun excelent aveau si fagure de miere amestecau si zaharul in ceai atit de serviabil era personalul si vorbeau engleza.

La subsol era zona de spa, ore intregi am fost singur avind inpresia ca este personala. In 4 zile doar citeva minute a plins un turculet.

Cu plata extra desigur sunt indonezience care fac masaj

EU am sa revin in acel loc. In Istanbul cam acelasi nivel de hotel este de 4 ori mai scump.

Trimis de kaka747 in 11.03.20 00:09:24
Validat / Publicat: 11.03.20 09:58:08
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (kaka747); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmasterX [11.03.20 09:57:13] »

Interesantă recomandarea

Mutat în rubrica "Hilton Garden Inn Yalova Hotel, YALOVA" (nou-creată pe sait)

Încărcând inițial impresiile la o rubrică de călătorie, rubrica de CAZARE (CAMERE) a fost nedisponibilă pentru notare. Te-aș ruga să indici o notă și pentru acest capitol - cazarea / camera - folosind linkul EDIT IMPRESII, afișat cu roșu mai sus și disponibil permanent la publicare (şi timp de 30 minute după aceasta).

Ulterior, poți scrie notele de la CAZARE şi sub formă de ECOU — le vom adăuga noi în caseta tehnică.

kaka747