ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.06.2010

Către satisfăcător

ARTICOL ARHIVAT
TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Dezamagita

de 10 ani merg la acest hotel imi placea mult... anul acesta am fost dupa 16 iunie... 23 iunie... sunt dezamagita... de acest hotel...

primele 3 zile am avut curentul oprit dupa amiaza iar meniul nu exista... decat ciorba de legume si felul 2 slabut...

de ce am platit cu sotul meu atatea milioane? Greu de raspuns... nu am avut nici macar scuze... pacat tineam mult sa merg in fiecare an la acest hotel... nu mai merg niciodata

Trimis de nicut in 24.06.10 22:57:26

VIZUALIZĂRI: 2018 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (nicut); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 rasarit unic...in statiunea MAMAIA

pepsi70ro
[24.06.10 23:37:08]

@nicut, bine-ai venit pe site. Sincer nici eu nu stiu de ce ai platit atat pentru un hotel de doua stele.

Poate totusi detaliezi un pic la capitolul servicii. Nu vi s-au oferit explicatii pentru taierea curentului? Trei zile la rand este revoltator!

Sunt convins, la 200 ron/pe noapte gaseam undeva mai bine. Cred c-as fi plecat...

alinutzza140*
[25.06.10 09:14:40]

Cred ca trebuia sa cereti niste lamuriri. Biletele au fost prin agentie? Mi se pare cam mult pentru un hotel de 2 stele fie el si in Mamaia.

[25.06.10 10:52:42]

Nu vreau sa pateasca si alti turisti ce am patit noi

De necrezut cum a decazut acest hotel... am fost an de an cu familia mea la acest hotel am avut o impresie buna dar anul acesta ne-a stricat concediul... 16 iunie...

DACA ARE PROBLEME CONDUCEREA HOTELULUI dupa cum am aflat NU TREBUIA SA TRECA IN OFERTA INCEPEREA SEJURULUI.

Am luat camera cu tv frigider si aer cond. DE CE... curent nu aveam de la 12 pana seara... ni se spunea ca se lucreaza. Camera fara covor cum era odata fara triplu pt aer cond. fara scaune si masuta pe balcon iar baia deteriorata aproape complet dusul deteriorat apa la robinet curgea in toate directiile fara perdea si cadita se misca foarte rau.

Meniul primele zile... ciorba de legume si felul 2 slabut si foarte scump o bucatica de muschi de vita la gratar 350...

NU VA DUCETI ACOLO plangeti dupa bani... sau poate sa se remedieze cine stie pe spatele la altii.

nota: text postat initial ca un al doilea review si mutat ulterior aici de catre webmaster

Djbobo*
[25.06.10 17:28:15]

Daca citeai ce am scris aici: click aici in urma cu un an si jumatate despre acest hotel, cu siguranta astazi nu mai erai in situatia asta. Imi pare rau ca ti-ai ratat concediul si ai cheltuit o gramada de bani ptr o spelunca ca venus.

Chiar nu inteleg de ce agentiile de turism se mai compica cu ei, e un adevarat cosmar hotelul asta, si vad ca nici autoritatile nu se sesizeaza ptr conditiile infecte pe care le ofera.

magdalena
[25.06.10 18:48:54]

In cele doua milioane era inclusa pensiunea completa?

neagugaby
[25.06.10 19:47:39]

nu mai merg niciodata

la fel am gandit si eu cand am fost ultima data la Venus

[26.06.10 12:50:08]

da

[26.06.10 12:53:48]

biletul era cu bonuri de masa dar nu aveam ce sa iau pe ele... asta este

alinutzza140*, chelie_d, Djbobo*, domidoc, magdalena, neagugaby, nicut
Alte impresii din această RUBRICĂVenus Hotel: