ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 20.02.2020
PREŢ SEJUR: 450 €
2 AD. + 1 COPII -- v: 8 ani

Batihan Beach Resort [Long Beach]4

Batihan- o vacanta minunata

Am vrut sa va scriu experienta mea la hotelul Batihan Kusadasi Turcia.

In primul rand am rezervat pe Booking camera cu all inclusive de 2 adulti si am hotarat sa mergem cu masina.

Drumul este foarte lung. Probabil era o idee buna sa alegem avionul insa hotelul e departe de aeroport, cam la 1 h.

Cand am ajuns la hotel am achitat in euro.

Culmea, au avut o atitudine foarte prietenoasa la receptie cand am platit si ne-au dat niste camere foarte bune, cu vedere la piscina.

Camerele au fost duble, cu balcon, baie, foarte moderne si foarte curate. Nota 10. Se facea si curatenie in fiecare zi.

Mancarea proaspata si diversificata, iar deserturile delicioase. Clar nu plecai de la restaurant fara sa gasesti ceva pe gustul tau. Pana si copilul meu pretentios a mancat bine 7 zile.

Au 4 piscine si plaja la mare cu nisip. Au loc special, un club pentru copii unde se pot juca. In fiecare dimineata la piscina sunt tot felul de activitati, iar in fiecare seara au fost spectacole, spre incantatea copilului. Au teren de tenis, golf, tenis de masa si sala de fitness cu cateva aparate. In apropierea hotelului este un centru comercial unde puteti face cumparaturi sau puteti incerca mancare traditionala.

Noi am fost foarte multumiti de servicii. Am fost la inceputul lunii iunie si a fost minunat.

Recomand!

Trimis de Ionela8 in 20.02.20 09:15:06
Validat / Publicat: 20.02.20 13:07:23
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ionela8); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmasterX [20.02.20 13:06:28] »

@Ionela8: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 20&ridAnt=98847

Ionela8