#I#D

+ COPII: 2 -- varsta: 16,13

#G#0
#M#0

Vila Metropol - servicii excelente

Ne-am cazat la Metropol, 3 zile in weekend-ul prelungit cu 24 Ianuarie.

Proprietarii au fost foarte atenti, asteptandu-ne cu trei camere una langa alta, noi fiind patru adulti cu doi copii.

Doua camere au fost cu pat matrimonial si una cu doua paturi de o persoana. Curatenia impecabila.

Pensiunea foarte bine incalzita si dotata cu toate facilitatile.

Micul dejun foarte consistent, meniul din restaurant nu foarte variat, dar portii mari si foarte repede pregatite.

Piscina excelenta! Chiar am regretat ca ne-am pierdut o zi la President unde a fost super aglomerat si curatenia a lasat de dorit.

Felicitari propietarilor, ne-am simtit excelent!

Impresii încărcate de cristina morar in 09.02.2020 09:49:12

Validat / Publicat: 09.02.20 12:20:52

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: _
  • Alte destinații turistice prin care a fost: _

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (cristina morar); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  5850 PMA (din 9 voturi) nota2

[09.02.20 12:20:25]

Odată cu primul review încărcat, @cristina morar: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 35&ridAnt=98732

#G#1

#M#1