ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.09.2019
2 AD. + 2 COPII -- v: 2 si 8

AUTORUL NU ar recomanda

TUI Magic Life Jacaranda [Colakli]5

Nu cred ca merita!

Am planificat aceasta vacanta de anul trecut... Citesc, ma interesez si aleg Jacaranda. Plecam fericiti, incantati cu asteparile unei vacante wau.

Aterizam, ne urcam in autocar si incepe o doamna sa vorbeasca cu noi (intr-un mod... Mai bine tacea) ne povesteste unde mergem, sincer cred ca stiam cu toti ce am platit. La final ne atentioneaza sa dam bani soreferului, capitanului, ca ne duce la cazare si ne cara bagajele (pe care noi le-am tarat in portbagaj.

Ajungem, la receptie imi sterge numarul camerei de pe pliant si il mai scrie o data...

, O fac special pentru dumneavoastra, si isi freaca degetul mare de aratator 🤔. Aha zic, CE?

Ne ducem la bar sa bem ceva, deranjam dupa fata barmanului, o fi obosit zic, cald afara, il ignoram, dar treaba asta s-a intamplat in fiecare zi. Din multimea de angajati numar pe degete 5 care au stiut sa zambeasca si sa ne serveasca frumos,

Curatenia superficial in camera!

Mancare multa, dulciuri, prajituri difersificat.

Priveliste frumoasa, multa verdeata, tobogane bucuriia copiilor deschis doar de la 10 pana la 17 cu pauza de la 12 la 13!!!

Nu am inteles sistemul... La 14 nu ai cum sa stai afara, la copii ma refer.

Eeconadarile ghidului... Croaziera cu un vas minunat, inotat in larg, baie cu spuma, masa de pranz... nebunie. Vrem si noi (115€2 adulti 1 copil) ajungem acolo... o epava murdata...

Ocolim un, mal, baie, mai mergem, o plaja... iar baie... il larg nu am ajuns nici cu, vasul de lux, dar sa mai si inotam, ce sa zic... poate vedem si delfini (o sti ceva Denis - ghidul), . Ce sa mai zic toate distractiile promise erau contra cost, pranzul de toata jena, 🤔🤔🤔 un esec total!!!

Sigur, a doua vacanta acolo nu va mai fi!

Trimis de Corinax2 in 02.09.19 15:41:38
Validat / Publicat: 02.09.19 19:29:01
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Grecia, Spania, Ungaria,

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Corinax2); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [02.09.19 16:23:31] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 42&ridAnt=96377

webmasterX [02.09.19 16:34:19] »

@Corinax2: Ati fost la Jacaranda in Belek sau in Side?

Corinax2 [02.09.19 16:37:24] »

Side

webmasterX [02.09.19 16:44:27] »

Mutat, la reorganizare, în rubrica "TUI Magic Life Jacaranda Imperial Hotel [Colakli], SIDE" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Jacaranda Beach Luxury Club]

Corinax2