ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 17.06.2010
  • GR. VÂRSTĂ: 20-30 ani
    ÎNSCRIS: 15.05.10
    JUL-2009

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Totul la superlativ absolut!

Mai multi prieteni de ai mei, au fost cazati la Hotelul Gardenia Plaza din Sharm El Sheich, si mi-au spus ca s-au simtit foarte bine: cazare, masa, distractie personal... De aceea, eu si fiul meu AM FOST ACOLO. A fost EXTRAORDINAR, in ciuda temperaturilor destul de ridicate, dar care nu se simt prea mult datorita brizei.

Pe dvs. va invit sa ne luati locul in perioada imediat urmatoare.

Vacante de neuitat tuturor!

prof. Mircea PELEA

Bucuresti - Romania

redactor TV

jurist

Trimis de mirceapelea* in 17.06.10 11:57:28
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EGIPT. A mai fost în/la: Luxor

VIZUALIZĂRI: 2421 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mirceapelea*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 200 PMA (din 1 vot)

[17.06.10 12:01:22]

Ar dreptate tatal meu. Afost extrem de bine si frumos la Gardenia Plaza Resort, in Sharm El Sheikh. Recomand tuturor, ca, macar odata, sa ajunga acolo, in Peninsula Sinai, la Marea Rosie. Concediu placut!

Cristin Ionut Amza PELEA

valimi
    [17.06.10 14:30:49]

Nu am inteles de ce ti-ai folosit semnatura on line pe site, noi aici suntem un pic mai discreti, daca vrea cineva sa cunoasca pe ceilalti useri si sa fie cunoscut participa la intalniri AFA.

Apoi, de ce a scris fiul tau sub acelassi nume/user? Ne banuia ca te credem micinos? :

Cristin Ionut Amza PELEA

Alex_Macedo
    [17.06.10 14:33:11]

O abordare... mai... bizara al unui review....nu ca as fi eu Mafalda insa, o detaliere cred ca nu ar fi fost prea dificila... mai ales ca sunteti... hmmm... redactor TV!!... ma rog, nu ca ar fi dorit cineva sa afle acest lucru dar, daca tot ati mentionat asa... en passant...

Dragoș_MD
    [17.06.10 14:42:27]

ei, sunt mai multe neconcordante...

varsta: 20-30 de ani

DATE SEJUR: [...] TIP: [CUPLU FARA COPII]

"ECHIPA" A INCLUS: ADULTI: 2

acu'... intelege fiecare cum poate...

anca_l*
    [17.06.10 15:34:55]

Cred ca d-nul a fost acolo in viitor!!!!

Dupa cate stiu suntem in luna iunie!

[17.06.10 15:40:05]

uff, da' carcotasi mai sunteti... :-)

intuiesc perioada sejurului ca fiind iulie 2009 si am modificat in consecinta rubrica "data sejur". mirceapelea - daca am intuit gresit, rog corecteaza-ma.

[17.06.10 17:39:41]

@webmaster: intr-adevar comentariul se refera la iulie 2009. Dar si pentru anul acesta, am rezervat in perioada 10-17 iulie, tot in aceiasi locatie sitot impreuna cu fiul meu care are 19 ani.

@anca_l: Anca, nu mai fii asa pizmasa. Este vorba de sejurul petrecut acolo anul trecut in luna iulie. Si, doresc sa-ti mai spun - cu ingaduinta ta - ca si anul acesta am rezervat tot acolo in intervalul 10-17 iulie. Fac aceste rezervari de ani de zile intrucat pe 14 iulie este ziua mea de nasterea si o petrec de fiecare data in afara tarii. Ma bucur ca am fost inteles. Cat despre fiul meu doresc sa-ti spun ca are... 19 ani. Cred ca am fost inteles. Multumesc!

[17.06.10 17:42:58]

mirceapelea: foloseste te rog rubrica ECOURI (dreptunghiul mare alb) de mai jos atunci cand doresti sa raspunzi. Scrie acolo mesajul, apoi apasa butonul TRIMITE.

Functia report folosita de tine pentru a trimite textele anterioare (re-postate de mine in numele tau) este pentru cu totul altceva - pentru instiintarea moderatorilor despre unele texte considerata in neregula postate pe site (mesajul trimis prin intermediul functiei "report" ajunge DOAR la moderatroi)

[17.06.10 18:03:17]

Pentru domnul Dragos: comentariul meu e refera la sejurul petrecut anul trecut in Sharm El Sheick. Cat priveste celelalte infiormatii vreau sa-ti spun ca am fost impreuna cu baiatul meu care are 19 ani. Am scris varsta 20-30 din graba. Cat despre "echipa", precizez ca este vorba de un grup de prieteni, care au fost acolo, si care, mi-au recomandat si mie aceasta destinatie turistica. Ce vi s-a parut neadevarat? Nu am postat in scop comercial. Sper ca am fost inteles. Va multumesc. Seara frumoasa!

webmasterXY*
    [17.06.10 18:31:07]

mirceapelea, te rugam sa revii cu cateva detalii despre acest hotel, pentru a fi mai convingator si pentru a opri "carcotelile". Multumesc.

[17.06.10 19:00:15]

Am primit un mesaj din partea lui mirceapelea prin care ne anunta ca paraseste acest site "de oameni suspiciosi".

Raman totusi optimist si sper sa-si reconsidere, judecand mai la rece, decizia.

Dragoș_MD
    [17.06.10 19:40:53]

@mirceapelea: încearcă te rog să recepţionezi mesajul meu nu ca pe un reproş, ci drept nişte sfaturi pe care ar fi bine să le urmezi pentru ca să nu mai emiţi "semnale false" (cum este obiceiul prin televiziuni):

- când spui că ai fost undeva, încearcă să descrii exact în ce context ai făcut acea vizită pentru ca impresiile tale să fie cu adevărat utile şi altora care ar călători în aceleaşi condiţii;

- la fel, când îţi declari grupa de vârstă, e bine s-o treci pe cea reală, pentru că este clar că aceasta este un factor ce influenţează suficient de puternic percepţia acestui sejur.

aşadar, cred eu că ar fi fost corect să fi scris că ai fost ca famile cu copii mai mari, că ai între 40-50 de ani iar undeva în cadrul textului să fi amintit şi de restul "găştii".

şi atunci era totul foarte clar...

Alex_Macedo, anca_l*, chelie_d, mirceapelea*, valimi
    Alte impresii din această RUBRICĂGardenia Plaza Resort: