#E#D

JUL-2019

#G#0
#M#0

Dezamagitor, nu recomand!!!

Am fost la recomandarea unei cunostinte la ferma de midii Dalboka.

Am fost dezamagiti inca inainte de a ajunge la masa. Drumul este foarte prost, o panta foarte abrupta.

Noi suntem mari consumatori de fructe de mare si le si gatim des. Asa ca ne asteptam ca la o FERMA de midii sa gasim ceva special. Insa nimic nu era proaspat, midiile aveau un gust ranced si pline de nisip. Ni le-au adus in 2 cratite ruginite si murdare, ne a fost sila.

Cand ai o ferma, produsele trebuie sa fie servite proaspete!!! Nu rancede, gatite in bataie de joc.

Ne-a fost rau si nu mai mergem acolo niciodata. Mare greseala, pierdere de timp.

Impresii încărcate de alex_baiasu10 in 29.07.2019 22:10:06

Validat / Publicat: 30.07.19 06:05:58

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Balcik, varna, albena

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (alex_baiasu10); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[30.07.19 06:05:35]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 13&ridAnt=95199

#G#1

#M#1