Mondial Hotel

înscris/ă în 10.07.19
JUL-2019
REGIM MASĂ Md

Dezamagire totala

Am ajuns in statiune pe data de 02.07, soc, statiune este un imens santier. Plin de praf, sosele decopertate, moloz care ocupa, cu maretie, locuri de parcare...

Am fost cazati repede, fetele, de la receptie, foarte amabile, nota 10.

Au trecut 6 zile si a trebuit sa reclam la receptie ca nu a fost schimbata lenjeria, dupa cele 3 zile, conform legilor in vigoare.

Dupa cateva minute apare o camerista acra care se rasteste la mine... ca mi-am permis sa reclam asa ceva la receptie... RUSINE!

Au mai trecut alte 3 zile, si, dimineata, pe la ora 11, ma intalnesc cu doamna camerista, pe hol, pe care o intreab daca mai schimba lenjeria... aceasta raspunzandu-mi "ce rost mai are si asa maine plecati"!

Am reclamat la receptie, dar soc... nimeni din conducerea hotelului nu este prezenta in locatie!

Aceste vorbe ar trebuit sa puna pe ganduri intreg sistemul de turism romanesc!

Nu va mai mirati de ce atatea milioane de romani isi fac concediile peste hotare!

De la anul mai pierdeti un turist... si niste bani...

Hotelul nu merita cele 4 stele de pe firma... doua sunt de ajuns... cu indulgenta!

Imi pare rau! 14 ani am tinut sa fac concediile in tara... acum ma gandesc cu seriozitate pentru la anul...

Recomand conducerii sa aiba o mai mare grija in selectia personalului, ... sa impuna reguli stricte si sanctiuni personalului angajat care nu respecta regulile...

MAI BINE ANGAJATI VIETNAMEZI DECAT ACRITURILE ACELEA DE FEMEI CARE ASTEAPTA SA LE PLATESTI PENTRU A-SI FACE TREABA REGULAMENTAR!

DEZAMAGIRE TOTALA!!!

Impresii încărcate de mihai.unu9 in 10.07.2019 12:22:50

Validat / Publicat: 10.07.19 13:40:48

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Mamaia, Neptun, Saturn, Mangalia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (mihai.unu9); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2

[10.07.19 13:39:36]

@mihai.unu9: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 93&ridAnt=94624