#E#D
Unde mâncăm în Eforie Nord?

01.07.2019
Avatar Mery1973
înscris/ă în 01.07.19
JUN-2019

#G#0
#M#0

încărcat de pe telefon!Restaurant Casa Alexandra (ex Paradiso Del Mar)

Lupu-și schimbă blana...

Am intrat in restaurant de dragul poziționării pe faleza care oferă o priveliște către mare și in speranța ca nu numai numele s a schimbat ci și serviciile, respectiv proprietarul.

Fostul “ Paradiso del mare “ se numește acum “ Casa Alexandra “

Atât s a schimbat! Am încercat in zadar in Weekend sa redescoperim ceva bun și proaspăt = dezamagire totala!

Mâncare de proasta calitate la prețuri mari, preparate re și răsincalzite, atmosfera de bodega cu mese murdare (oliviere murdare si slinoase) si personal total demotivat!

Bătaia de joc pe litoral continua și in 2019!

Rușine!

Never Again!

Impresii încărcate de Mery1973 in 01.07.2019 08:39:12

Validat / Publicat: 01.07.19 12:24:05

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Mamaia Predeal

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Mery1973); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de Mery1973? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[01.07.19 12:23:53]

@Mery1973: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

#G#1

#M#1