ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.06.2019

Sub orice critică
Extrem de nemulțumit

încărcat de pe telefon!

Nu recomand Hotel Hora Saturn nimanui

Nu știu câți dintre voi alegeți litoralul românesc ca destinație pentru concediu, dar pentru cei care va ganditi sa o faceți NU RECOMAND Hotel HORA din Saturn care face parte dintr-un grup de hoteluri numit THR Marea Neagra.

Atașez pliantul cu descrierea și câteva poze de pe site-ul lor, apoi câteva poze făcute la fata locului.

Prețul nu este deloc mic. Catre 3000 lei pentru 2 adulți și 1copil 10 ani in extrasezon, oferta early booking.

Oferta include mic dejun bufet suedez și o masa principala dar nu se menționează că 7 zile mănânci aceleași câteva feluri de mâncare. Un meniu sărăcăcios și cu produse de calitate inferioară. De 2 ori am văzut fructe (mere și portocale tăiate felii). Iaurt doar vărsat, nu ambalat individual.

Mai mult... restaurantul nu are locuri destule lucruri, oamenii ajung să mănânce pe fuga sa apuce și alții să stea la masa.

Scaun de bebeluși 1 bucata am reușit să primim (deși am văzut multe familii cu copii). O doamna drăguță din restaurant ne-a făcut rost de el.

Camerele mici ca la mare ????, dar noi având pat suplimentar nu ne-a mai rămas loc sa ne mișcăm prin camera. Patul suplimentar era de fapt o saltea prăfuită scoasă de sub un pat din cameră. Pe sub usa veche bate curentul... deci copilul nu poate dormi pe acel "pat suplimentar".

Curățenie inexistentă. a4-a zi am rugat o doamna de serviciu să dezinfecteze prin baie măcar dar ne-a spus că nu primește soluții pentru dezinfectant dar incerca să facă rost de puțin clor (văzuse că avem și un bebeluș cu noi). Si a fost "drăguță "sa ne schimbe așternuturile de pat și prosoapele (bineînțeles învechite, îngălbenite și rupte) deși cred e ceva normal sa se schimbe la 2-3 zile.

Gunoiul l-am dus noi de vreo 2 ori.

Minibarul gol dar macar mergea frigiderul.

Balconul mizerabil, am șters noi masa și scaunele.

In schimb panorama superbă.

Piscina ofertată in pliant bineînțeles goală. Am prins 3 zile pe final sejur dar cu apa rece că gheața și contra cost bineînțeles.

Noi am prins vreme minunată și nu am stat prea mult în hotel.

Ne-am bucurat de mare, soare, timp in familie și panorama ????.

Nu înțeleg totuși cum se promovează sejururi in astfel de locații și cum de primesc autorizații de funcționare.

Trimis de Manoo in 26.06.19 21:44:58
Validat / Publicat: 26.06.19 22:15:51
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SATURN. A mai fost în/la: Hotel Tismana Jupiter Green Village Delta Dunării Pensiunea 1mai Hotel Nevis Oradea

VIZUALIZĂRI: 755 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Manoo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P04 Baterie dus
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

[26.06.19 22:13:00]

@Manoo: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

• Alte impresii din această RUBRICĂHora Hotel:

• pagină generată în 0.055759191513062 sec