Club Vila Bran

înscris/ă în 17.08.14
JUN-2019
TIP: COLEGI
+ COPII: 2 -- varsta: 8-10

Club Vila Bran - Cele mai frumoase amintiri!

Am fost la Club Vila Bran pentru o întâlnire a promoției '65 de la Liceul "Roman Vodă" din Roman.

Grupul nostru (36 de persoane) a fost deosebit de plăcut impresionat, atât de frumusețile naturale sau create de mâini harnice și pricepute - parcul, minigrădina zoologică, muzeul istoric în aer liber, jacuzzi la înălțime! cât - mai ales - de profesionalismul și amabilitatea cu care ne-a înconjurat personalul; de la recepție - la restaurant, de la piscine - la plimbarea "La nuci", peste tot am remarcat că fiecare își face treaba cu conștiinciozitate și mereu cu un zâmbet! (Răspunsul la fiecare solicitare, mai mare sau mai mică, se incheie invariabil asa: "Cu drag!")

Felicitări tuturor!

In numele colegilor,

M. C. S.

Impresii încărcate de sonobel_ms3 in 19.06.2019 22:36:23

Validat / Publicat: 19.06.19 23:10:38

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (sonobel_ms3); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  2 PMA (din 2 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[19.06.19 23:08:51]

Conform regulamentului art. 14, secț. B

Articolele care descriu nunţi, botezuri, banchete, tabere, zile onomastice, revelioane, alte evenimente private — organizate, evident, în condiţii cu totul particulare — nu sunt acceptate în concurs = se publică fără PMA. În plus, articolele se publică FĂRĂ NOTE (notele nu sunt relevante pentru condiţii de cazare sau de servire a mesei etc din postura unui turist)