Royal Holiday Palace

REGIM MASĂ UAI
2400 eur
+ COPII: 2 -- varsta: 7 si 2 ani

Comparatie Royal Holiday Palace cu Royal Taj Mahal / Side

Inca suntem la Hotelul Royal Holiday Palace din Lara. Mai avem de stat 2 zile. Pot spune ca a fost o vacanță f frumoasa.

As vrea sa compar Royal Taj Mahal din Side unde am fost anul trecut cu Royal Holiday Palace.

Plusuri pt Royal Holiday Palace in fata lui Royal Taj Mahal sunt:mâncarea foarte buna si variată, piscinele si gradinile sunt extraordinare, apropierea de aeroport iar pt noi a fost un mare plus.

Minusuri in comparatie cu Royal Taj Mahal ar fi plaja cu nisip cu pietriș si mai adanca in comparatie cu Royal Taj Mahal si camera de hotel mult mai putin luxoasa, mobilier vechi si vai de mama lui, chiar si interiorul hotelului mi-a plăcut mai mult la Royal Taj Mahal (dar aici pot fi subiectiva).

In rest cam la fel.

Curatenie se face zilnic in camere.

Angajatii sunt f atenți, săritori si zambesc mereu.

Daca ar fi sa ma intorc probabil as alege tot Royal Holiday Palace... in schimb soțul ar alege Royal Taj Mahal 😁.

Impresii încărcate de Claudia123 in 19.06.2019 17:29:02

Validat / Publicat: 19.06.19 18:00:09

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Hotel Royal Taj Mahal din Side

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Claudia123); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 4 voturi) nota2

[19.06.19 17:46:12]

@Claudia123: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 01&ridAnt=94052

Văd că sunteți încă acolo (sau în zonă). Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile întrebări / răspunsuri, de multe ori foarte utile — în direct, de la "faţa locului".

Completări, ajustări (inclusiv în privinţa notelor şi calificativelor acordate) — pot fi aduse prin rubrica ecouri, la finalul sejurului.

Royal Taj Mahal din Side unde am fost anul trecut

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

- alina ali
[24.07.19 14:45:36]

Mie mobilierul mi s-a parut ca arata foarte bine. Nu stiu ce camera ai avut tu dar eu nu am vazut nicaieri mobilier vechi si vai de mama lui :)) chiar mi se pare hilara remarca ta. Este mobilier in stil otoman, asta e specificul hotelului.

Nimic nu arata vechi pe undeva, ponosit nici atat. Poate ne arati niste poze ca sa ne lamurim.

Publicitate    [21.11.19 04:55:40]