Victoria Hotel

REGIM MASĂ All inclusive
2015 lei
+ COPII: 2 -- varsta: 9 și 2

All inclusive la Hotel Victoria - DEZASTRU

Suntem o familie cu 2 copii care a achiziționat un pachet de 3 nopți în perioada 14-17 iunie 2019 (pachetul de Rusalii).

Am ajuns in jurul orei 12. Domnișoara de la recepție foarte amabila, ca de altfel tot personalul, ne-a oferit o camera la etajul 3.

Am ajuns in camera și surpriza, camera frumușică, curata dar baia... că după război. Ușa umflata de la apa, tocul ușii departat de perete iar când încerci să o închizi, surpriza... nu se poate.

Se punem brățările pentru all inclusive la ora 18 și să ne pregătim de masa. Având un copil de 2 ani ce sa i dai sa mănânce din meniul de all (cartofi pai, o friptura de porc rece, pulpa dezosata de pui, piure de cartofi și mici. Am întrebat de un administrator și am găsit vreo trei. Printre un domn amabil care a înțeles nemulțumirea mea cu privire la mâncarea pentru copil. Mi au spus sa comand ce vreau și se rezolva.

A doua zi la prânz am comandat și a fost în regulă.

Seara când sa comandam, doamna de la bucătărie i a spus soțului că nu ne mai poate face comanda pentru că îi va fi imputata. O seara înainte am cerut pentru copil orez, pilaf și mi au dat orez fiert😡.

Deci, concluzia, NU LUATI ALL INCLUSIVE LA HOTEL VICTORIA.

Impresii încărcate de Claudia Mary in 16.06.2019 23:48:31

Validat / Publicat: 17.06.19 00:40:04

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Claudia Mary); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[17.06.19 00:04:04]

@Claudia Mary: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 90&ridAnt=93987