Elmi Suites Hotel

In jur de 1100euro cu transport
+ COPII: 1 -- varsta: 8 luni

[Elmi Suites]

A fost vacanta perfecta.

Am platit o camera standard si am primit family room cu balcon foarte mare, patut pentru copil, vedere la mare.

Mancarea a fost foarte buna, diversificata, varietati turcesti, cretane etc.

Plaja aproape, f mica dar foarte frumoasa.

Curatenie se facea zilnic.

Am citi foarte multe pareri negative despre acest hotel dar eu chiar nu gasesc ceva sa nu-mi fi placut.

Personalul amabil.

In fiecare vara imi petrec concediulin Grecia dar nicaieri nu m-am simtit atat de bine cum m-am simtit la Elmi Suites.

Impresii încărcate de Roxanaflavia in 24.05.2019 21:54:22

Validat / Publicat: 25.05.19 09:58:23

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Thassos, Salonic, Rodos, Olimpic Beach, Lefkada, Corfu, Zakinthos,
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Croatia, Muntenegru, Antalya, Slovenia, Italia, Franta, Austria, Germania

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Roxanaflavia); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[25.05.19 09:57:38]

@Roxanaflavia: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 86&ridAnt=93698

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Publicitate    [17.06.19 21:03:16]

• Elmi Suites hotel - jalnic! (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 0.94 (scris in 14.07.16 de Mbr din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Elmi Suites - hotel protejat de Sfantul Gherman ? (Jun.2016) - punctaj satisfactie: 5.00 (scris in 24.06.16 de Coca Feher din TIMIşOARA) - NU RECOMANDĂ
  • Suficient de ok (Aug.2012) - punctaj satisfactie: 3.95 (scris in 31.05.13 de angi75 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ