Pensiunea Decebal

MAY-2019
TIP: COLEGI
5000 ron
+ COPII: 5

Pensiunea Dubova (Vila Rex) NU RECOMAND!!!

Am inchiriart Vila Rex care este detinuta de catre patronul Pensiunii Decebal.

Nu recomand! Cazare cotata la 4* care de fapt nu sunt nici pe departe 4*.

Micul dejun cu 3 variante la alegere, deplorabil. Unt ranced, mierea de pus in ceai nu este de fapt miere. Calitate foarte slaba a mancarii. Am mancat o mamaliga (rece) cu branza acra…

In general mancarea nu este buna, iar preturile sunt ffff exaggerate (46 lei o saramura de peste- gustul nu face nici 20 lei). Am mancat la Septembrie dupa prima zi in care ne-am convins de ce ofera Decebal / Vila Rex.

Supriza a venit la sfarsit cand domnul patron nu a mai vrut sa recunoasca pretul cazarii agreat telefonic la rezervare. Ulterior a venit cu alte preturi umflate care nu erau justificate. Chitanta / factura nu ofera deci tind sa cred ca multe lucruri la negru se petrec pe acolo. Nu ar strica o vizita a baietilor de la ANAF.

Serviciile pe care ei le ofera: plimbarea cu salupa / barca sunt la preturi duble. Interesati-va in jur inainte sa acceptati: pretul normal este de 30 ron/ persoana / adult.

Nu ne-am mai intoarce deloc la aceasta Pensiune.

Zona este insa superba, merita vizitata.

Impresii încărcate de Dumitru2015 in 13.05.2019 16:19:45

Validat / Publicat: 14.05.19 08:26:07

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Dumitru2015); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[13.05.19 16:42:57]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 82&ridAnt=93524