COOEE Mimosa Sunshine Hotel [ex Mimosa]

PLAJA ┼či MAREA

Frumos ­čśë

[Articol publicat F─éR─é NOTE; vezi mai jos motivele]

Un hotel frumos.

M├óncarea este bun─â, variabil─â ┼či gustoas─â.

Camerele spaţioase, curate.

Personal este acceptabil.

Apa la piscin─â a fost rece. Animatorii sunt foarte buni.

Eu ┼či cu familia mea am fost ├«n luna aprilie de Pa┼čte. ├Än hotel am avut diferite chestii organizate de animatori. Piscina a fost rece, dar asta nu ├«nseamn─â c─â nimeni nu a f─âcut baie.

Camerele sunt foarte frumoase. Până la plajă aveai de mers vreo 300 de metri.

Hotel are dou─â cl─âdiri una mai veche ┼či alta mai nou─â. Noi am fost cazati in partea noua. A fost o vacanta frumoasa. !!

Impresii încărcate de Alexandra_25 in 30.04.2019 22:55:05

Validat / Publicat: 30.04.19 23:14:11

• Nu a fost singura vizit─â/vacan┼úa ├«n BULGARIA.
VIZUALIZ─éRI: 624

NOT─é: P─ârerile ╚Öi recomandarile din articol apar╚Ťin integral autorului (Alexandra_25); ├«n lipsa unor alte preciz─âri explicite, ele nu pot fi considerate recomand─âri sau contrarecomand─âri din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
AmFostAcolo.ro nu poate garanta calitatea, relevan╚Ťa, exactitatea, persisten╚Ťa ori conformitatea (cu astept─âri ╚Öi preferinte posibil particulare ale fiecarui cititor) impresiilor si recomand─ârilor din articole; deasemenea, responsabilitatea legal─â pentru afirma╚Ťiile f─âcute in articol revine integral ╚Öi in mod exclusiv autorului (cf "Termenilor ╚Öi conditiilor de folosire a site-ului"); AmFostAcolo.ro sau administratorii s─âi neput├ónd fi f─âcuti r─âspunz─âtori ├«n privinta corectitudinii ori efectelor de orice natur─â. 0
Dac─â impresiile de mai sus v-au impresionat prin utilitate, calitate etc folosi╚Ťi linkurile de mai jos, prin care pute╚Ťi acorda articolului un BONUS ├«n Puncte de Mul╚Ťumire-Apreciere (PMA) articolului.

Pute╚Ťi VOTA acest articol:

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 7 voturi) nota2

ECOURI la acest articol [p─âreri; ├«ntreb─âri/solicit─âri adresate autorului etc]

[30.04.19 23:10:24]
┬╗ mesaj pers

@Alexandra_25: bun-venit ├«n comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mul┼úumim pentru impresii, te a┼čtept─âm ┼či cu alte recomand─âri din vacan┼úele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

C├óteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult dec├ót binevenite ÔÇö at├ót ca ilustra┼úie a textului, c├ót ┼či ca informa┼úie util─â, ele fiind c─âutate, apreciate (┼či solicitate) de cititorii interesa┼úi ├«n aceast─â destina┼úie... Po┼úi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 49&ridAnt=93262

Setul de impresii ┼či recomand─âri apar┼úin├ónd unui autor sub 16 ani, va fi publicat, cf Regulamentului (Cap.1 sect.B pct.12), f─âr─â note.

[30.04.19 23:11:48]
┬╗ mesaj pers

Mutat, la reorganizare, ├«n rubrica "COOEE Mimosa Sunshine Hotel [ex Mimosa], NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]" (deja existent─â pe sait).

[Rubrica ini╚Ťial─â: BUFFER CAZARE]

- krisstinna
[01.05.19 18:45:58]
┬╗ mesaj pers

@Alexandra_25: Av├ónd in vedere pre╚Ťul mic, ├«mi po╚Ťi spune dac─â a╚Ťi avut parcarea inclus─â in pre╚Ť?

Dar m├áncarea cum a fost? Era totu╚Öi s─ârb─âtoare, e important sa detaliezi pu╚Ťin. A fost ceva special organizat pentru aceste zile de s─ârb─âtoare? A╚Ťi avut carne de miel, ou─â, cozonac?

LINK AICI [click, apoi copia╚Ťi adresa din browser]

Nu sunte╚Ťi autentificat/─â, nu pute╚Ťi scrie sau trimite ecouri

AVE╚ÜI cont pe AFA? ÔÇö v─â pute╚Ťi autentifica mai jos

Dac─â nu mai tine╚Ťi minte numele sau parola - folosi╚Ťi facilitatea "Recuperare date cont"

Nu ave╚Ťi cont pe sait? ÔÇö v─â pute╚Ťi crea rapid unul: click aici

POZE ATA╚śATE ARTICOLULUI

Vezi eventual "Alte fotografii din aceast─â destina╚Ťie" (├«ncarcate de al╚Ťi utilizatori)

C─éUTARE
C─âuta╚Ťi un hotel, sau o sta╚Ťiune sau un user? Tasta╚Ťi primele 4-5-6 litere mai jos ╚Öi ap─âsa╚Ťi CAUT─é DESTINA╚ÜIE
╚śir de c─âutare
Pentru a c─âuta orice altceva, ├«n stilul ├«n care c─âuta┼úi cu Google, folosi╚Ťi c─âsuta de mai jos:

pagin─â generat─â in 0.078104019165 sec