President Hotel

MAR-2019
REGIM MASĂ Md
600 ron

Hotel perfect

Luna trecuta am vizitat Timisoara. Am ales hotelul President datorita pozitionarii si pretului accesibil.

Personalul extrem de amabil si intelegator, gata sa ne ofere orice informatie solicitata.

Camera mare, luminoasa si calduroasa. Baia foarte curata si mare cu tot ce este nevoie dotata.

Micul dejun variat, gustos si suficient.

Ca si locatie se afla intr-o zona de case foarte linistita. In apropiere sunt 2 locuri de joaca (pentru ca am fost cu fetita de 3 ani, a fost minunat sa ne putem juca in fiecare zi in parculet), Profi si statia de tramvai 4 care duce direct in centru (3 statii). Noi am optat sa mergem pe jos in fiecare zi si in 20 de minute ajungeam in centru. Intr-o seara am mers si la mall, tot 20 de minute la pas agale.

Recomand cu drag aceasta locatie!

Impresii încărcate de AlinaP2 in 11.04.2019 14:09:37

Validat / Publicat: 11.04.19 14:24:59

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (AlinaP2); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  9400 PMA (din 11 voturi) nota2

[11.04.19 14:24:16]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "President Hotel, TIMIȘOARA" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: BUFFER CAZARE]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 80&ridAnt=93046

[11.04.19 14:27:51]

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

• OK (May.2014) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 05.06.14 de danita din BRAşOV) - RECOMANDĂ