Pensiunea Miruna

Avatar razvan kis
DIN Timişoara
înscris/ă în 10.09.16
MAR-2019

Aceeasi experienta placuta ca la fiecare vizita

Este deja a 5 a oara cand ma intorc in acest loc minunat. Ca si datile trecute pot doar sa recomand aceasta pensiune. Totul a fost minunat si de data aceasta.

Mancarea... un deliciu.

Camera curata, cu o priveliste minunata, personalul foarte amabil, aerul curat si linistea de care m am bucurat pe parcursul celor 3 zile ma fac sa ma gandesc la o urmatoare vizita.

Va recomand sa urcati la Chilia Pr Arsenie Boca... nu veti regreta.

Pe durata sederii mele a fost cazat si un grup cu care am putut socializa. Atmosfera a fost foarte placuta.

Micul dejun tip bufet suedez bogat si divers.

Recomand!

Impresii încărcate de razvan kis in 03.04.2019 22:16:28

Validat / Publicat: 03.04.19 23:56:35

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Sunt multe locatii vizitate

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (razvan kis); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[03.04.19 23:56:26]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 58&ridAnt=92972

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[04.04.19 00:03:38]

@razvan kis:

Este deja a 5 a oara cand ma intorc in acest loc minunat

OK, te cred pe cuvânt.

Dar am o oarecare curiozitate: tu DOAR aici mergi în timpul liber?!? Chiar nu ai fost și în alte locuri în ăștia 3 ani de când ești membru amfostacolo.ro despre care să scrii?!?

Nu e musai să răspunzi, e oarecum o întrebare retorică...

- Flaviu
[04.04.19 15:00:52]

@Dragos: Cu dragostea pentru Miruna, nu e de glumit! :))

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[04.04.19 15:16:04]

@Flaviu: aha... se pare că e excesiv de geloasă și nu admite să meargă omu' și la Venus, de exemplu... =))