AVERTIZĂRI

Avatar Catalincroco
DIN Constanța
înscris/ă în 18.03.19
FEB-2019

Pentru orice fel de articole de tipul „În [locul X] am pățit...”. Mai informați, putem, eventul, preveni repetarea lor...

NOTĂ: ARTICOL OFFTOPIC

Textul de mai jos face parte din categoria discuții libere, off-topic sau "de interes turistic TEMPORAR ori restrâns" - eventualele voturi sunt simbolice (+1/-1 PMA)

Atentie la Tiberiu M. // „organizator” excursie Thailanda

Va salut, vreau sa ma adresez celor care doresc sa viziteze thailanda mai exact insula puket prin intermediul numitului Tiberiu M. bioenergoterapeut bine asa se autointuleaza dansul.

Dacă intrati in contact cu acest domn si va promite o vacanta de vis in Thailanda mare atenție la micile detalii pe care le discutați cu el, ca de exemplu cazarea excursiile biletele de avion deoarece s-ar putea sa aveti surprize neplăcute, sa platiti ceva si sa găsiți altceva... cine doreste info in legatura cu ce am scris mai sus sa contacteze fb meu este catalin Darius R....

Am cerut o vila cu 4 dormitoare. am primit cu 3. ni sa spus că trebuie sa plătim curentul separat cand am. ajuns în vila

Unde sa mai pomenit asa ceva...

Pentru excursiile care a spus că intra in. pretul total al vacanței a trebuit să ne rugam zi de zi de el sa ne trimita vocherul. sa ajuns sa- i vorbesc urat ca altfel nu se putea discuta cu el.

cu intorsul in tara sa ajuns sa sărim la bătaie pentru ca domnul Tiberiu M.

printr-o agenție din Puket fura pachete de vacanta si venirea sau plecarea dvs in sejur depinde de aceste pachete cand pot fi băgate in circuit. mai exact si la dus si la intors nu am stiut data exact decât cu o zi înainte. deci totul a fost contra cronometru...

Pentru mult mai. multe detalii va rog sa ma contactați cu privire la numitul Tiberiu M.... Atentie mare la acest individ

Impresii încărcate de Catalincroco in 18.03.2019 08:36:24

Validat / Publicat: 18.03.19 10:33:09

• A fost prima sa vizită/vacanţă în zSTRATOSFERA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Catalincroco); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE?

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  9 PMA (din 9 voturi) nota2

[18.03.19 10:31:58]

@Catalincroco: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "AVERTIZĂRI, DE LA LUME ADUNATE - COMUNITATE" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: 'Opționale' din Phuket]

Pe lângă reclamația / avertizarea de mai sus, ne-am bucura să citim și impresiile despre vacanța în Thailanda...

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă).

NB: linkul poate fi găsit şi în pagina 1 a saitului - „SCRIE REVIEW”

[18.03.19 10:32:58]

Pe AmFostAcolo nu acceptăm postarea în clar a informaţiilor cu caracter personal (nume, numere de telefon, adrese de mail, etc). Aceste info se pot trimite/primi însă prin mesaje private, destinatarul primind aceste mesaje în aceeaşi căsuţă de mail în care primeşte şi înştinţările despre ecouri.

Pentru a transmite un mesaj personal: click pe linkul "mesaj pers" afişat la fiecare ecou, lângă username (ori click pe username, apoi - în fereastra nou-deschisă - pe linkul "trimite mesaj pers").

Notă: Este necesar ca destinatarul să aibă bifată opţiunea ACCEPT PRIMIRE MESAJE DE LA CEILALŢI UTILIZATORI. Opțiunea se poate seta/deseta din secțiunea CONTUL MEU.

- tm67bru
[18.03.19 13:18:34]

@Catalincroco: de ce ați apelat la serviciile unei persoane particulare - din câte înțeleg - și nu ați luat prin agenție?

Cumva pentru că era „mai ieftin”? :)

- Catalincroco
[18.03.19 17:18:47]

@tm67bru: pentru ca am. stat o lună. Nu 2 3 zile

- doinafil
[18.03.19 23:27:36]

@Catalincroco: Mulțumim de avertizare!

Poate ne scrieți și cam ce se poate vedea/vizita pe acolo, într-un articol mai detaliat. Așa am avea și noi mai multe informații și am alege - poate - să vizităm și Thailanda!