Haus Am Berg Hotel (ex Hanul Cu Noroc)

16.02.2019
REGIM MAS─é DP
F─éR─é transport
+ COPII: 4 -- varsta: 1-7

BUC─éT─éRIE ┼×I MAS─é:

[Nu sunt ├«n masur─â s─â m─â pronun╚Ť]

*PMM = Pre╚Ť Minim MEDIU / Camer─â, ├«n cursul anului

Recomanddddd ­čĹŹ

De s─ârb─âtorile z─âpezii am f─âcut o ie╚Öirea cu firma. Ôś║´ŞĆ­čĄę

Am făcut rezervarea și ne-am cazat 14 persoane la Haus am Berg, un wekkend cu demipensiune, foarte aproape de pârtie.

Am observat de la intrarea in camera cur─â╚Ťenia impecabila, camera dotata cu TV, balcon, priveli╚Öte minunata.

La cina am avut mâncare din belșugul, pe alegere, ciorbe, fel principal, deserv, băuturi... de toate.

Micul dejun este la fel de bogat și diversificat.

Personalul este foarte dragut, receptiv ╚Öi atent cu clien╚Ťii.

Sincer, recomand mare cu ├«ncredere­čĹŹ

Impresii încărcate de Adriana1984 in 16.02.2019 13:46:07

Validat / Publicat: 16.02.19 16:42:46

• Nu a fost singura vizit─â/vacan┼úa ├«n ROM├éNIA.
VIZUALIZ─éRI: 107

NOT─é: P─ârerile ╚Öi recomandarile din articol apar╚Ťin integral autorului (Adriana1984); ├«n lipsa unor alte preciz─âri explicite, ele nu pot fi considerate recomand─âri sau contrarecomand─âri din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
AmFostAcolo.ro nu poate garanta calitatea, relevan╚Ťa, exactitatea, persisten╚Ťa ori conformitatea (cu astept─âri ╚Öi preferinte posibil particulare ale fiecarui cititor) impresiilor si recomand─ârilor din articole; deasemenea, responsabilitatea legal─â pentru afirma╚Ťiile f─âcute in articol revine integral ╚Öi in mod exclusiv autorului (cf "Termenilor ╚Öi conditiilor de folosire a site-ului"); AmFostAcolo.ro sau administratorii s─âi neput├ónd fi f─âcuti r─âspunz─âtori ├«n privinta corectitudinii ori efectelor de orice natur─â. 0
IMPORTANT: Eventualul drept la replic─â din partea proprietarilor este BINEVENIT, ├ÄNCURAJAT ╚Öi SALUTAT, fiind esen╚Ťial pentru formarea unei opinii ├«n c├ót mai complet─â cuno╚Ötin╚Ť─â de cauz─â. Proprietarii sau reprezentan╚Ťii unit─âtilor de cazare ├«╚Öi pot exercita dreptul la replic─â fie scriind un ECOU la acest articol, fie ini╚Ťiind un articol nou, cu titlul "Dreptul la replic─â".
De┼úine┼úi ori administra┼úi o unitate hotelier─â? AFA v─â ofer─â pachetul de promovare CONTACT AFI╚śEAZ─é [+]
Dac─â impresiile de mai sus v-au impresionat prin utilitate, calitate etc folosi╚Ťi linkurile de mai jos, prin care pute╚Ťi acorda articolului un BONUS ├«n Puncte de Mul╚Ťumire-Apreciere (PMA) articolului.

Pute╚Ťi VOTA acest articol:

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

ECOURI la acest articol [p─âreri; ├«ntreb─âri/solicit─âri adresate autorului etc]

[16.02.19 16:42:33]
┬╗ mesaj pers

C├óteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult dec├ót binevenite ÔÇö at├ót ca ilustra┼úie a textului, c├ót ┼či ca informa┼úie util─â, ele fiind c─âutate, apreciate (┼či solicitate) de cititorii interesa┼úi ├«n aceast─â destina┼úie... Po┼úi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 46&ridAnt=92442

- Griegut
[20.03.19 11:39:19]
┬╗ mesaj pers

CE puteti sa ne spuneti despre piscina? Pe diverse siteuri e semnalata prezenta ei, dar in lipsa unor fotografii sau alte detalii e greu sa ne dam seama despre ce e vorba. Ce dimensiuni are? E incalzita? E curata? etc.

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[20.03.19 12:02:44]
┬╗ mesaj pers

@Griegut: nu ╚Ötiu pe ce saituri ai v─âzut c─â ar fi semnalat─â (nici nu prea conteaz─â, de fapt); pe booking nu apare (nici la descriere, nici la poze), nici pe google maps nu se vede nimic (├«n exterior cel pu╚Ťin).

├Än schimb, peste drum, la Four seasons, exist─â ╚Öi piscin─â. Poate permit acces din exterior, contra cost.

Pute╚Ťi evalua ecoul:   FOARTE BUN -- BUN -- NU-MI PLACE [-1]

Nu sunte╚Ťi autentificat/─â, nu pute╚Ťi scrie sau trimite ecouri

AVE╚ÜI cont pe AFA? ÔÇö v─â pute╚Ťi autentifica mai jos

Dac─â nu mai tine╚Ťi minte numele sau parola - folosi╚Ťi facilitatea "Recuperare date cont"

Nu ave╚Ťi cont pe sait? ÔÇö v─â pute╚Ťi crea rapid unul: click aici

POZE ATA╚śATE ARTICOLULUI

Vezi eventual "Alte fotografii din aceast─â destina╚Ťie" (├«ncarcate de al╚Ťi utilizatori)

C─éUTARE
C─âuta╚Ťi un hotel, sau o sta╚Ťiune sau un user? Tasta╚Ťi primele 4-5-6 litere mai jos ╚Öi ap─âsa╚Ťi CAUT─é DESTINA╚ÜIE
╚śir de c─âutare
Pentru a c─âuta orice altceva, ├«n stilul ├«n care c─âuta┼úi cu Google, folosi╚Ťi c─âsuta de mai jos:

pagin─â generat─â in 0.0774400234222 sec