Complex turistic Alpina-Casi

Avatar Cristinelul
DIN Sibiu
înscris/ă în 27.04.15
FEB-2019

Frecvența cu care s-au trimis reviews-uri la această pensiune, în ianuarie, a fost cu peste 1.000% mai mare decât media celorlalte cazări. În circumstanțe excepționale, se IMPUN verificări excepționale
Alte review-uri trimise vor fi publicate doar dacă sunt însoțite de dovada plății cazării
Măsura se aplică în perioada 31.01 - 28.02.2019 (poate fi extinsă până la revenirea la normalitatea statistică)

Drept la replică

Buna

Acest mesaj este adresat proprietarului acestui site, platforma...

De ce obstructionati sau mai bine zis blocati clientii care au fost la noi si au toate doveziile (factura, ordin plata, poze), sa publice recenziile??? Nu mi se pare corect!

Cand e vorba de ceva negativ nu va comportati asa! Nu este corect si este un abuz.

Multumesc!

Impresii încărcate de Cristinelul in 01.02.2019 18:24:33

Validat / Publicat: 01.02.19 18:53:37

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Cristinelul); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -5 PMA (din 5 voturi) nota2

- Admin
[01.02.19 18:46:47]

Dacă le au, de ce nu le trimit? :)

Afirmația cu ”obstrucționarea” este o calomnie și va trebui s-o dovediți.

În caz contrar, știți, desigur, că ai dvs colegi se pregătesc să vă încadreze la infracțiune / caz penal... :-)

- Admin
[01.02.19 18:53:12]

Poza cu dna senator, ”președinte de comisie [... ]” nu este acceptată spre publicare (aici) - nu are nicio relevanță - vizavi de ”plângerea” de mai sus, cel puțin.

Nu am dori, desigur, nimeni, să fie potențial intrepretată ca o subtilă tentativă de intimidare / amenințare, așa-i? :)

Dacă aveți acceptul doamnei - puteți s-o reîncărcați, eventual, la Dreptul la replică referitor la nemulțumirile turiștilor.

- iulian68
[02.02.19 02:45:12]

Cristinel, ai si poze cu senatori? 😊 Ce dragut!

- RossoNerro
[10.02.19 11:57:05]

Salutare,

O întrebare, și anume:

Pentru oferta sărbătorilor pascale 2019, prețul copiilor cel menționat/afișat in pliantul/afișul publicitar este corect? (5-10 ani = 50% ; 11-16 ani = 25%)

Sper ca ați avizat “pliantul” din punct de vedere managerial. Sau nu?

Sa auzim numai de bine, va mulțumesc și aștept răspuns.