Flo' Mary Hotel

JAN-2019
REGIM MASĂ DP
500 roni

Un weekend reusit

Pe 24 ianuarie 2019 am petrecut trei nopti la acest hotel.

Ce-i drept m-am dus acolo cu o strangere de inima dupa ce am citit cateva comentarii negative. Ba ca e frig in camera, ba ca mancarea nu este buna, ba ca receptionera "n-are ghete rosii", ce mai: apocalipsa frate.

Ce sa vezi? Nimic din ce-am citit nu a fost adevarat.

Am primit o camera cu balcon, frumoasa, curata.

Caldura ok, mancarea ok, curatenia ok, receptionera si intreg personalul foarte amabili.

La restaurant se afla o camera special amenajata pentru a se juca copiii, asa ca am stat linistiti la masa.

Una peste alta ne-am simtit foarte bine si vom reveni cu drag.

Impresii încărcate de claudia ene in 28.01.2019 18:01:35

Validat / Publicat: 28.01.19 19:47:20

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (claudia ene); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  899 PMA (din 3 voturi) nota2

[28.01.19 18:27:01]

Odată cu primul reveiw încărcat, @claudia ene: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 77&ridAnt=92151

• Groaznic (Jan.2019) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 11.01.19 de Nikoo din BRăILA)
  • Nu recomand (Dec.2018) - punctaj satisfactie: 6.80 (scris in 30.12.18 de ElySweet din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Dezamagire Totala (Dec.2018) - punctaj satisfactie: 0.50 (scris in 27.12.18 de nirosun din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Un mare NU (Oct.2018) - punctaj satisfactie: 3.05 (scris in 18.10.18 de RoxanaV07 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • De evitat (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 3.35 (scris in 16.08.18 de Alexa211986 din OVIDIU [CT]) - NU RECOMANDĂ
  • Pentru binele vostru, nu calcati acolo! (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 2.40 (scris in 21.07.18 de deeapop din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • M-as intoarce oricand (Apr.2018) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 18.10.18 de Antea11 din CLUJ-NAPOCA) - RECOMANDĂ
  • INFO: