#E#D

REGIM MASĂ BB
+ COPII: 2 -- varsta: 3,5

#G#0
#M#0

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut” — (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă SAU (1A) ar fi meritat rubrică nouă, dar crearea ei nu a fost considerată oportună (în acel moment); — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ necesar unei astfel de selecții. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Ok pentru o noapte

Asa cum mentionam in review-ul drumul spre Antalya, intrucat in jurul orei 18:30 eram in Afyon desi noi estimasem ca vom ajunge in jur de 21.00-22.00, am hotarat ca nu suntem asa obositi si am putea sa ne continuam drumul iar a doua zi sa ajungem la destinatia finala mult mai devreme si sa castigam o zi de plaja. Asa am facut si in jurul orei 22.00 am ajuns in Belek, la acest hotel unde erau cazati prietenii nostri.

Este situat pe bulevardul Kopru Basi inainte de sensul giratoriu de la intrarea in Belek si dispune de parcare proprie gratuita... Am platit 180 de lire (35 de euro) pe o camera dubla cu mic dejun inclus in pret.

Camera este destul de spatioasa, dotata cu un pat dublu 160/200 cm, tv, aer conditionat fara de care nu se putea sta, baie cu cada, etc. in holul hotelului se gasea o masa de biliard contra cost pe care insa nu am incercat o pentru ca eram franti dupa 17 ore de condus.

Afara era o mica piscina cu tobogan pe care prietenii nostri au folosit o. dupa ce am vazut camerele, am mai stat la o bere (15 lire) pe terasa ocazie cu care am intrat in contact cu Personalul hotelului care a fost foarte amabil cu toate ca erau mai obositi decat noi.

A doua zi ne am trezit si am hotarat sa luam micul dejun aici din curiozitate, cu toate ca am fi putut merge la hotelul Port Nature unde urma sa ne cazam pentru 9 nopti si cu siguranta ar fi fost mai variat. Spre surprinderea nostra am avut omleta, oua ochiuri si fierte, branza, cascaval, masline, mezeluri cat de cat ok, legume, unt, gem, clatite, ciocolata, ceai, ness si altele. Singurul lucru care nu ne-a placut a fost ca nu aveau cafea nici macar contra cost.

Per total pot sa spun ca este un hotel curat, cu personal amabil, raportul calitate pret mi s-a parut mai mult decat corect si cu siguranta pt o noapte il recomand.

Mentionez faptul ca poze am uitat sa fac, cele postate sunt de pe booking insa reflecta realitatea.

Impresii încărcate de iancusabin in 30.12.2018 15:02:15

Validat / Publicat: 30.12.18 21:20:31

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (iancusabin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  9500 PMA (din 10 voturi) nota2

[30.12.18 21:19:43]

Mutat în rubrica "Ceres Belek Hotel, BELEK" (nou-creată pe sait)

[31.12.18 07:53:16]

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

- iancusabin
[31.12.18 14:58:29]

@webmaster45: este ok

#G#1

Vezi fotografiile în versiunea ptr telefon sau tabletă
#M#1

[5] foto. Click pe poze pentru a le mări

P01 [JUN-2018]  -- foto by <b>iancusabin</b> [uploaded 30.12.18] <span style="color:teal"><b>nevotabilă</b></span> - <span class="allrVotedi" id="av1045003">Foto VOTATĂ de mine!</span><div class="delVotI" id="sv1045003"><a href="/pma_sterge_vot.php?vid=&fid=1045003">Şterge vot</a></div>Foto VOTATĂ de mine!
P01 [JUN-2018]
# [50 PMA, fara bonus]

P02 [JUN-2018]  -- foto by <b>iancusabin</b> [uploaded 30.12.18] <span style="color:teal"><b>nevotabilă</b></span> - <span class="allrVotedi" id="av1045004">Foto VOTATĂ de mine!</span><div class="delVotI" id="sv1045004"><a href="/pma_sterge_vot.php?vid=&fid=1045004">Şterge vot</a></div>Foto VOTATĂ de mine!
P02 [JUN-2018]
# [0 PMA, fara bonus]

P03 [JUN-2018]  -- foto by <b>iancusabin</b> [uploaded 30.12.18] <span style="color:teal"><b>nevotabilă</b></span> - <span class="allrVotedi" id="av1045005">Foto VOTATĂ de mine!</span><div class="delVotI" id="sv1045005"><a href="/pma_sterge_vot.php?vid=&fid=1045005">Şterge vot</a></div>Foto VOTATĂ de mine!
P03 [JUN-2018]

#G#2

P04 [JUN-2018] sALA DE MESE -- foto by <b>iancusabin</b> [uploaded 30.12.18] <span style="color:teal"><b>nevotabilă</b></span> - <span class="allrVotedi" id="av1045006">Foto VOTATĂ de mine!</span><div class="delVotI" id="sv1045006"><a href="/pma_sterge_vot.php?vid=&fid=1045006">Şterge vot</a></div>Foto VOTATĂ de mine!
P04 [JUN-2018] sALA DE MESE
# [0 PMA, fara bonus]

P05 [JUN-2018]  -- foto by <b>iancusabin</b> [uploaded 30.12.18] <span style="color:teal"><b>nevotabilă</b></span> - <span class="allrVotedi" id="av1045007">Foto VOTATĂ de mine!</span><div class="delVotI" id="sv1045007"><a href="/pma_sterge_vot.php?vid=&fid=1045007">Şterge vot</a></div>Foto VOTATĂ de mine!
P05 [JUN-2018]

[5] foto . Click pe oricare pentru a le mări