Aurelius Împăratul Romanilor Hotel

SEP-2018
REGIM MASĂ fara masa
700euro

Dezamagitor

Am fost aici pentru prima oara la insistentele iubitului meu, frecventand in sezonul rece celelalte hoteluri din poiana brasov, am ales sa ne cazam si aici pentru 2 zile de relaxare

hotelul impresionant de mare, am avut o camera executive foarte spatioasa, am mancat la restaurantul Miorita, mancarea extraordinar de buna, ospatarii prietenosi si atenti, in schimb am fost foarte dezamagiti de serviciile hoteliere, incluzand si personalul receptiei

in camera am avut sauna care nu functiona, am coborat la receptie intreband daca se poate rezolva, ni s-a raspuns intr-un total dezinteres ca toate saunele din camere sunt in revizie, daca mai dorim altceva

trecand peste asta am mers la spa, am facut o programare la receptie pentru un masaj de relaxare cu 2h inainte, la finalul masajului (care bineinteles a fost extrem de dezamagitor, am iesit dupa 20min el durand 50min, nu a fost un masaj de relaxare a fost unul de ”verificare a oaselor”)

a trebuit sa imi stric buna dispozitie de la piscina, sa urc pana in camera sa iau bani pentru ca mi sa precizat la sfarsit ca nu accepta plata pe camera/nici card, doar cash, bineinteles niciodata nu merg la piscina unui hotel (mai ales de 5stele) cu bani cash la mine, exclud faptul ca am cerut bon fiscal sau factura pe ”serviciul”facut si mi sa mentionat ca sunt coloboratori din oras si nu au cum sa-mi emita nici bon fiscal nici factura, mai pe scurt-un serviciu oferit de hotel fara a fi declarat!

La piscina sunt dezlipite placi din interiorul acestora, neingrijit din punctul nostru de vedere.

A doua zi surpriza:la ora 8:00 dimineata am fost treziti de zgomotul caloriferelor care li se facea aerisirea... Ingrozitor!!! Am plecat din camera destul de deranjati, ne-am dorit sa bem 2 cafele din pacate, nimeni nu era la bar ca sa le putem solicita!

Am facut check-out, am baut cafeaua vis a vis la capra negra!

Pentru noi a fost cea mai ingrozitoare experienta! Nu o vom mai repeta la acest hotel, nu recomand si nu vom mai reveni!!!

Impresii încărcate de CRSCRISTINNA in 14.09.2018 19:08:11

Validat / Publicat: 14.09.18 19:55:22

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (CRSCRISTINNA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 6 voturi) nota2

[14.09.18 19:15:28]

@CRSCRISTINNA:

frecventand destul de des in sezonul rece celelalte hoteluri din poiana brasov,

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

pagină generată in 0.193707942963 sec