Unde mâncăm în Eforie Nord?

20.08.2018
Avatar marioarabena
DIN Timisoara
înscris/ă în 15.08.18
AUG-2018
+ COPII: 2 -- varsta: 13/16

Restaurant Hotel Lebăda

Restaurant Hotel Lebada de evitat

Daca ajungeti in Eforie Nord incercati sa evitati restaurantul hotelului Lebada.

Cum ajungeti la casa si nu sunteti atenti imediat va treziti cu ceva in plus pe bon deoarece profita la maxim de neatentia clientilor si de faptul ca nu se uita pe bon.

De rest nici nu mai vorbim, daca intrebi de ce nu se dau 50 bani, raspunsul este simplu si obraznic:eu nu am, de ce nu aveti dumneavoastra.

La micul dejun 3 portii de cascaval pane si un platou rece ne-a costat 90 lei, sa nu va inchipuiti la un platou mare: 4 felii sunca subtire taiata in doua, 7felii salam uscat subtire, 3 buc cascaval de 2cm, o risie si un castravete.

Cred ca toate acestea le putem schimba doar noi nemai acceptand atata nesimtire si obraznicie din partea lor, ca pana la urma ei functioneaza datorita noua si nu invers.

Impresii încărcate de marioarabena in 20.08.2018 16:41:10

Validat / Publicat: 23.08.18 13:11:25

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: costinesti
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Grecia, italia, Ungaria

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (marioarabena); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de marioarabena? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[20.08.18 19:36:23]

@marioarabena: o întrebare?! Acest restaurant deservește doar clienții hotelului (cei cazați?) sau orice turist din Eforie Nord poate mânca acolo?!