#E#D

#G#0
#M#0

Hotel Rosa Beach Sentido

M-am intors de 2 zile.

resortul e frumos în exterior. o grădina plina de palmieri, sezlonguri prevazute cu saltele si umbrele pt umbra.

marea... foarte calda, liniștită și intrare lină.

hotelul... 4 stele la ei... 2 la noi. camera... destul de ok. furnicile erau la ele acasa, lenjeria de pat nu se schimba deloc. prosoapele in schimb în fiecare zi.

Mâncarea e aceeasi în fiecare zi dar e buna si ai de unde alege.

bauturi primesti daca dai bacșiș altfel poti sa stai sa astepti mult si bine sau te duci si iti aduci singur.

pt cei cărora căutați liniște... aici nu veti gasi... muzica "urla" zilnic... si pana la 12 noaptea.

concluzia... cea mai caldă mare si liniștită.

in rest... nimic prea ok. nici liniște în camera... nici afara iar serviciile... un dezastru.

sunt în urma noastră cu 100 de ani.

Impresii încărcate de Miaunela in 16.08.2018 21:03:21

Validat / Publicat: 16.08.18 22:14:52

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Miaunela); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[16.08.18 22:14:33]

@Miaunela: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 73&ridAnt=88620

[12.01.19 17:46:09]

@Miaunela: Buna seara, aveti cumva idee de camerele cu vedere la gradina, sunt ok? Ma refer daca sunt mai linistite sau e balamuc de la strada sau alte bazaconii.

[13.01.19 14:58:25]

E mai liniște dar panorama e proastă, doar gunoaie. parerea mea, Dacă vreți tunisia e sa încercați alt hotel. aici serviciile sun dezastru. nu merita sa dati banii pt acest hotel.

[13.01.19 15:21:59]

@Miaunela: Pretul face diferenta... nu avem pretentii, iar la ce oferta am gasit, merita. Pentru camera cu vedere la mare este o diferenta de 100 euro. Cred ca se rezolva mai bine la receptie. Ati facut excursia in sahara?

[13.01.19 18:28:28]

Nu pt ca a plouat în desert și s-a tot amânat de la o zi la alta. Ce oferta ați primit și pt ce perioada?

[13.01.19 18:40:19]

@Miaunela: 12-26 iunie 1300 euro la 2 pers. Zbor din Cluj.

[13.01.19 19:09:39]

Am plătit 1000 pt luna august tot cu zbor din Cluj. Dacă nu ați plătit va recomand sa mai căutați. Puteți găsi oferte mai ok și pt alta hoteluri.

[13.01.19 19:12:21]

Ce agenție are sejur asa lung? Caut și eu dar nu găsesc numai pt 7 nopți...

[13.01.19 21:16:11]

@a. cristi: ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".

Ecoul a fost șters

[13.01.19 21:23:49]

Scrie-mi te rog în privat agentia

[13.01.19 21:27:58]

@Miaunela: ORICE agenție care vinde 7 nopți în Egipt îți poate vinde și 14 zile.

[13.01.19 21:30:22]

Am văzut ca ai fost în Bulgaria, o zona liniștită și ok la mâncare și cazare nu cunoști?

[13.01.19 21:32:32]

De unde am cumpărat eu nu am putut. Mersi pt informație.

[13.01.19 23:05:14]

@Miaunela: In elenite a fost super bine in acel an. Ulterior, mi s-a spus de la agentie ca nu recomanda... s-au stricat conditiile, clientii erau nemultumiti. Bulgaria m-a cam dezamagit, am fost anul trecut in egipt, in hurghada, a fost excelent pt 2 saptamani, am avut timp de excursii (sunt obositoare si lungi), as incerca tunisia sau turcia, dar ceva de buget redus (fara pretentii, dar nici sa isi bata joc). Maine merg la agentie, am ochit ceva pe turcia similar, sa vedem ce iese...

#G#1

• Vacanta Tunisia (Sep.2019) - punctaj satisfactie: 8.30 (scris in 07.10.19 de Vykysor din MEDGIDIA [CT]) - RECOMANDĂ
  • Nu, Sentido Rosa beach! (Jul.2019) - punctaj satisfactie: 3.85 (scris in 21.07.19 de MaKaY27 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • O experienta urata (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 5.05 (scris in 15.07.18 de mioara din BUZAU) - NU RECOMANDĂ
  • O vacanță reușită! Superb! (Sep.2014) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 09.10.14 de loca_crys din SIBIU) - RECOMANDĂ
  • Mergeti cu incredere (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 11.07.14 de aasskkyy din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Raport calitate pret foarte bun (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 29.06.14 de corinaczm din ORADEA) - RECOMANDĂ

#M#1

#G#2B