#E#D
Unde mâncăm în zona Bran?

09.08.2018

#G#0
#M#0

încărcat de pe telefon!Restaurant hotel Flo' Mary

Nu recomand!

Recenziile proaste pentru această locație sunt pe deplin justificate.

Aș dori însă mă opresc la partea de restaurant. Nu au personal calificat. Paharele pe mese... unul singur pentru aperitiv, vin, apă... Cafeaua se servește la o parte din meseni... pentru că nu mai avem cești! Chelnerul scapă tacâmul pe jos, se duce până mai încolo... și se întoarce cu el și-l pune direct în farfurie... !

De ce am fost totuși într-un local fără bune recomandări?

Pentru că fiind vorba de invitație, nu am putut evita această locație...

Impresii încărcate de Cani in 09.08.2018 11:37:42

Validat / Publicat: 09.08.18 13:26:08

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Cani); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2

[09.08.18 12:30:44]

Bun venit pe AmFostAcolo

Din câte înțekleg de mai sus, nu ați fost cazați acolo - ci doar ați mâncat la această unitate.

Este corect?

Suspendat (temporar) până la clarificare

- Cani
[09.08.18 12:54:05]

@webmasterX: da

[09.08.18 13:25:53]

@Cani: Mulțumesc

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în zona Bran?, BRAN" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Flo' Mary Hotel]

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare)"

Notele acordate la CAZARE / CAMERE au fost retrase

#G#1