Ambasador Hotel

AUG-2018
REGIM MASĂ All inclusive
+ COPII: W -- varsta: 2 ani si 9 luni

Vacanta

Ca plusuri pentru acest hotel ar fi amplasarea, in 5 min ajungi la plaja. Si curatenia din camere a fost ok.

Hotelul nu este de 4 stele sub nici o forma, cam de 3.

Noi am fost la all inclusive cu 2 copii mici. Camerele mici pebtru 2 adulti si 2 copii.

Am ramas foarte dezamagiti de mancare. Calitatea mancarii era cam de un 7, dar problema era ca ramaneau fara mancare si nu aveai ce alege.

Cel putin la micul dejun dezastru total. Nu mi se pare normal sa iti spuna la all inclusive ca nu mai ai nici deaia nici deaia, totusi e all inclusive si vrei sa ai ce manca ca nu am platit banii degeaba. Pentru copii foarte greu aveai ce alege, cateva fructe, cateva legume asta in caz ca apucai si nu se terminau.

Sucurile la dozator. Cafea din 3 automate doar unul mergea si ala cand nu ramanea fara cafea. Chiar in ultima zi ramasesera si fara apa plata, am vrut sa iau pentru fetita sa bea ca imi ceruse apa, dar si aia se terminase.

Activitatii pentru copii nu am avut.

Am ramas foarte dezamagiti nu ne-am mai intoarce niciodata la acest hotel.

Degeaba vrem sa promovam litoralul nostru cu asa conditii e normal sa pleci in alte partii. Cu banii dati aici lejer puteam pleca si eram tinuti in puf.

La anul nu mai repetam gresala.

Pacat de litoralul nostru.

Impresii încărcate de NicoaraA in 06.08.2018 12:32:01

Validat / Publicat: 06.08.18 13:28:45

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (NicoaraA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  899 PMA (din 3 voturi) nota2

[06.08.18 13:27:51]

@NicoaraA: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Văd că sunteți încă acolo (sau în zonă). Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile întrebări / răspunsuri, de multe ori foarte utile — în direct, de la "faţa locului".

Completări, ajustări (inclusiv în privinţa notelor şi calificativelor acordate) — pot fi aduse prin rubrica ecouri, la finalul sejurului.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 84&ridAnt=88217