Camping Valti Houses [Valti] (unitate neclasificată)

11.07.2018
Avatar erikca_m
înscris/ă în 24.06.14
JUL-2018
1300 -1400
+ COPII: 1 -- varsta: 4.10

Valti Shitonia

Experienta in campingul Valti a fost cea mai neplacuta din toate campingurile vizitate.

Nici nu stiu cu ce sa incep... Apa la dus rece cu toata ca platesti pentru apa cala 24/24, curatenie nota 8,2 camere de luat vederi in baie, 2 camere de luat vederi unde speli vasele... plus or mai fi si altele pe care nu le-am vazut. E f bine sa aibe camere... doar ca la baie mi se pare putin cam mult.

Am semnalat problema cu apa iar propietarului nu i-a pasat.

Mentionez ca suntem o fam cu un copil de 4 ani si 10 luni.

Personalul de la curatenie este foarte galagios si foarte o obraznic. Injurau in greaca non stop clientii.

Avantajul este plaja foarte aproape, peste drum. Sunt sezlnguri si trebuie sa comanzi ceva la ei ca sa poti sta pe ele. Dupa-amiaza este full la plaja, ca la Eforie Nord esti... ceea ce e horror.

Un alt avantaj este umbra, este plin de copaci in zona de corturi dar locul de campare nu este generos ca la campingul Katerina.

Una peste alta nu recomand nimanui sa vina in acest camping... este de nota 2 maxim.

Impresii încărcate de erikca_m in 11.07.2018 15:37:29

Validat / Publicat: 11.07.18 17:16:07

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Tot in regiunea shitonia.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (erikca_m); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

[11.07.18 17:14:51]

Mutat în rubrica "Camping Valti Houses [Valti], SARTI [Sithonia]" (nou-creată pe sait)

Publicitate    [18.11.18 11:01:34]

• Camping Valti (Aug.2010) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 11.09.11 de Catalin S. din BUCURESTI) - RECOMANDĂ