Unde mâncăm în Eforie Sud?

07.07.2018
Avatar l_neculaes
DIN Halaucesti
înscris/ă în 07.07.18
JUL-2018

Restaurant-terasă Coktail

Terasa Cocktail

Pentru grupul nostru, servirea a lăsat de dorit.

Mâncare adusă într - o ordine aiurea, cartofii foarte reci, carnea cruda, timp lung de așteptare, preturi mari... Salata a fost adusa după ce s-au mâncat și cartofii și carnea...

Foarte aglomerat la prânz...

Cel mai supărător incident a fost când mi s-a vândut o cafea proasta la ibric, pe post de cafea expreso scurt, la 5 lei...

Va recomand sa faceți câțiva pași și sa ajungeți în locul unde sunt restaurante, terase adevărate... Exista autoservire cu mâncare bună, unde ești servit, după ce ai ales meniul... Pizza foarte bună...

Nu recomand...

Impresii încărcate de l_neculaes in 07.07.2018 10:56:39

Validat / Publicat: 07.07.18 12:07:35

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (l_neculaes); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de l_neculaes? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)