ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.06.2018

Către satisfăcător
Sub orice critică

încărcat de pe telefon!

De evitat!!!

Am debutat cu stangul de cum am ajuns la receptia hotelului, spunandu-mi-se dupa ce am primit cardul de acces in camera ca teoretic nu am acces la piscina decat din ziua urmatoare... WHAt??? (dar ce, consum apa?) - incredibil, fratilor, nu stim sa facem turism. Pai in alta tara am ajuns mai devreme la hotel, tot undeva la mare, si camera nu era inca gata, dar am fost poftit la restaurant sa iau masa pana cand se elibereaza camera, desi intrarea era mai dupa-amiaza oficial.

Hotelul zic ei ca are 4 stele, nicidecum...

Va spun doar cateva aspecte:

Apa in baie ca la piscina dupa un dus scurt, rrparatii facute de mantuiala, un tv obosit de acum 15 ani, mocheta patata... etc

La masa alta problema, desi nu este sezon de varf si gradul de ocupare al hotelului este probabil la jumatate sau chiar mai scazut, lipsa mancarii, ati auzit bine, nu gaseai oua, carnati, rosii, deci mancaruri de baza, orez cu lapte in niste pahare de plastic de iti era scarba sa mananci, niste carne de pui, probabul se vroiau a fi shanghai, de o calitate indoielnica, branza f sarata, cascaval de cea mai proasta calitate si niste salam, gen de vara. Sucul se simtea ca este indoit cu muuuulta apa. Vreti fructe dimineata??? Aici nu gasiti absolut nimic.

Cafeaua in schimb era buna! La intrare in restaurant sta la loc de cinste un mare afis ca nu ai voie sa parasesti restaurantul cu nimic, dar ce ai putea lua, o felie de paine???

Cam asta este micul dejun care a costat cam 15 euro.

Am fost la sfarsit de mai la un hotel de 3 stele in Mamaia si acolo pur si simplu era risipa de mancare pe langa hotel Cleopatra.

Pacat ca nu fac nimic ca sa schimbe rewieuuri-le dezastruoase pe care le au dar cu tanti de la receptie care zice ca este sefa, cred si eu...

Hotelul este bine amplasat, langa plaja, seara este zgomot pana tarziu de la o terasa din apropiere.

Tb sa stiti ca parcarea se plateste 15 lei pe zi. Daca o lasati prin alta parte aveti grija ca se sparg masini.

La usa de la balcon nu exista plasa de tantari desi sint excesiv de multi de cum se lasa seara.

Statiunea este de la an la an mai urata, nu se investeste nimic, caini maidanezi pe strazi.

Cam asta a fost, mergeti fratilor in alta tara ca la aceeasi bani sau mai putin va petreceti o vacanta de vis in Grecia sau in alta parte. Apropo, [acolo, în Grecia] pretul camerei in a doua decada a lunii iunie, tineti-va bine, 60 euro luat din timp cu reducere. [Aici] La ce se ofera mai mult de 20 euro nu merita!!!

Sa aveti vacante reusite!

Trimis de picu in 25.06.18 15:16:37
Validat / Publicat: 25.06.18 15:52:07
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SATURN.

VIZUALIZĂRI: 1144 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (picu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

[25.06.18 15:51:54]

Bun revenit, cu impresii, după o pauză de câțiva ani

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 33&ridAnt=86668

Testosu'
    [25.06.18 16:37:37]

@picu:Am o curiozitate! Care a fost criteriul de alegerere al acestui hotel? Ca e plin de recenzii negative. Si inteleg ca nu a fost nici ieftin.

[26.06.18 08:07:53]

Am ajuns aici in urma cu cativa ani cand hotelul la care tb sa ne cazam era in renovare. Nu am avut servicii de masa atunci, camera era ok la vremea aceea. Poate din cauza ca era mai nou, nu stiu.

Acum asta e, insa am fost la un alt hotel care avea recenzii extraordinar de bune tot acum cativa ani, tot la noi la mare, Venus si am fost profund dezamagit.

Tin sa mentionez ca nu suntem pretentiosi, insa daca platesti pt 4 stele, sa fie de 4 stele.

pancone
    [28.06.18 06:51:38]

@picu: Buna ziua, as vrea sa fac o rezervare la acest hotel pentru luna iulie, m-au atras piscina si pozitia hotelului. Puteti sa-mi dati mai multe detalii despre piscina?

[28.06.18 10:12:56]

@pancone: Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs solicitării de a încărca fotografii.

Corina70
    [28.06.18 10:53:24]

@pancone: Dar de ce ai vrea sa-ti faci rezervare la un hotel care are recenzii atat de proaste, de trei ani incoace?!?

[28.06.18 12:43:21]

@pancone: Mare atentie!!!

Hotelul nu are nici autorizatie de securitate la incendiu-vezi poze.

Doamne-fereste in caz de incendiu.

Plus ca gasesti multe hoteluri cu piscine ok!

ioppo
    [01.07.18 09:02:18]

O sa ajung si eu in Iulie la acest hotel si o sa revin cu impresii.

In apararea mea: am luat cazarea in martie si a contat mult ca au spatii pt copii.

Sper sa nu fie chiar asa rau.

pancone
    [01.07.18 10:31:46]

@Corina70: Am scris ca m-au atras piscina si amplasamentul.

@picu: Noi am schimbat hotelul. Multumesc pentru impresii, si imi pare rau pentru vacanta ratata.

[01.07.18 20:55:35]

@pancone: O alegere inteleapta ca ati schimbat hotelul. Am constat ca cel mai bine este sa iti iei doar cazare la hotel si mananci pe unde vrei.

Vacanta placuta!

[01.07.18 20:58:18]

@ioppo: Spatii pt copii, de unde?

Noi am intrebat de asemenea spatii si ne-au spus ca nu au.

Sunt doar 2 topogane la piscina cam uzate si atat!

Corina70, ioppo, pancone, picu, Testosu'
    Alte impresii din această RUBRICĂCleopatra Hotel: