ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.05.2018
prieteni
REGIM MASĂ -mic dejun si cina
PREŢ SEJUR: 1300 lei

Cabana Ghiocelul2

O destinatie de vis la o pensiune deosebita!!!

Am fost la pensiunea Ghiocelul din Avrig pentru 4 nopti cu un grup de prieteni. O recomand oricarui turist pasionat de peisaje, gazde primitoare, mincare buna, relaxare maxima, caluti, etc.

Vom reveni cit de curind, chiar daca sintem destul de departe (Bacau). Ii multumim Gabrielei si sotului ei pentru gazduire si ii felicitam pentru ceea ce fac, cu mult profesionalism, cu multa dragoste si cu o echipa la fel ca ei!!!

De aici se pot face nenumarate trasee pe munti dar si prin finaturi pur si simplu sau prin satuce, se poate merge cu trasura la Valea Zinelor (am fost si recomand tuturor), se pot vizita diverse obiective turistice din zona.

Ideal si pentru famiii cu copii.

Multumim gazdelor si felicitari pentru efortul pe care il depun!

Trimis de betuca in 24.05.18 15:45:54
Validat / Publicat: 24.05.18 17:15:25
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ROMÂNIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (betuca); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 38.00 EUR pe cameră

webmaster [24.05.18 22:36:32] »

MNT2015 [14.07.19 18:30:01] »

Neseriozitate MAXIMA!

Am solicitat cazare pentru Craciun 2019 pentru 5 familii. Mi s-a comunicat un pret. Cand am informat-o pe doamna ca vom achita partial cu tichete de vacanta mi-a spus ca pretul va fi mai mare deoarece se deconteaza greu. I-am spus ca le trimit ca avans pentru a le putea deconta mai repede. A fost de acord. In momentul in care am sunat pentru confirmare m-a informat ca s-a razgandit si nu mai accepta tichete de vacanta pentru Craciun. Concluzia este ca sunt extrem de neseriosi si lipsiti de profesionalism!

BY WEBM: Text trimis spre publicare ca review. Neîndeplinind condițiile impuse de Regulament pentru publicarea ca articol distinct, a fost mutat de echipa tehnică aici, ca ecou.

betuca