Pensiunea Casa Domnească

760 ron
+ COPII: 1 -- varsta: 1an

5 stele ***** Casa Domnească, Cacica

Buna ziua,

am fost in mini vacanta in Bucovina si am "tras" la Casa Domneasca!

Serviciile oferite sunt excelente, camera curate si spatioase, curte super fain aranjata, protap :). Piscina exterioara pe care nu am "incercat-o" datorita temperaturii apei inca influentata direct de starea vremii!

O sa mergem si la vara sa ne bucuram de piscina exterioara cu apa sarata, avand un copil mic de 1 an 5 luni si stiind cat de benefice sunt efectele apei sarate!

Servirea este de prima mana, bunul simt fiind la el acasa confirmand ospitalitatea bucovinenilor.

"Cireasa" de pe tort vine insa din bucatarie, cu niste meniuri super interesante!

Chef Bogdan un mare artist in felul prin care ne-a alintat cu preparate incredibil de gustoase dar si prin prezenta sa printre noi sa vada daca suntem multumiti de calitatea produselor din farfurie!!!

Recomand cu mare drag pensiunea "Casa Domneasca"!

Impresii încărcate de valeriu tom in 14.05.2018 14:00:17

Validat / Publicat: 14.05.18 15:20:25

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (valeriu tom); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 6 voturi) nota2

[14.05.18 15:19:22]

@valeriu tom: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 45&ridAnt=85869

Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun — vezi impresii.

- traveler
[25.07.18 10:42:56]

@valeriu tom: Buna, o intrebare:au rezolvat problemele cu apa calda? Am vazut reviewuri mai vechi in alta parte unde se spunea ca ar avea pprobleme cu presiunea la apa calda. Am rezevare pt inceputul lui august si as vrea sa stiu care este situatia.