Casa Ioana

MAY-2018
REGIM MASĂ fara masa
100 lei / noapte / camera
+ COPII: 2

Evitati! Miroase a praf si curatenia se face cu matura...

Sper ca acest review sa ajute mai multe persoane sa evite o experienta neplacuta. Desi am fost si anul trecut (2017), in perioada similara si nu am intampinat probleme, altele decat faptul ca toate baile au scurgerea in centrul podelei camerei de baie si ca in general asternuturile miros a praf, acum...

Am fost cazati in doua vile si dintre cei care am fost cazati la Casa Ioana 90% am avut o forma urata de indigestie urmata de varsaturi si... usoara febra si dureri de ceafa... Da, desigur, nu putem demonstra decat verbal pentru ca toti ne-am tratat acasa cu saruri si durata a fost aproximativ scurta (1-2 zile).

Ceea ce ma face insa sa scriu acest articol este faptul ca suntem multi din acelasi grup care am avut aceste simptome si... am dat si mai departe familiilor noastre. Orice incercare de a gasi o alta cauza a esuat - mancarea (unii nu au mancat ceea ce am mancat noi, dar au fost cazati aici), piscina de la centrul SPA (nici vorba de asociere), apa (nu, toti am luat imbuteliata).

Este clar ca:1) nu s-a investit de anul trecut nimic si 2) s-a imbacsit mai tare...

Este pacat ca o iesire intr-o zona atat de frumoasa s-a terminat cu o astfel de situatie.

NU RECOMAND! Este singura forma de protest pe care o am avand in vedere ca OPC-ul are nevoie de chitante de sedere (pe care nu le avem) si nu am facut nici unul analize pe moment (cine se gandeste sa faca atunci cand este nevoit sa stea cu orele pe toaleta) si comunicarea intre OPC si Sanepid se poate face intr-un interval atat de scurt (:() incat sa se faca curat in timp util.

Proprietara - la telefon - mi-a raspuns sec sesizarii: "Da, bine!"... Nu eventual scuze sau o sa ma uit cu atentie, sa fac curat, ... etc.

Impresii încărcate de milea_sorin in 03.05.2018 19:12:14

Validat / Publicat: 03.05.18 20:36:27

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (milea_sorin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2

[03.05.18 20:36:02]

@milea_sorin: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 71&ridAnt=85688

[03.05.18 20:43:33]

@milea_sorin: Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

- milea_sorin
[31.05.18 15:42:34]

@webmaster26: multumesc, e OK

• Casa Ioana (Aug.2011) - punctaj satisfactie: 9.38 (scris in 09.09.11 de Catalin S. din BUCURESTI) - RECOMANDĂ