Complex turistic Edi

FEB-2018
REGIM MASĂ fara masa
+ COPII: 2 -- varsta: 8 - 11

Impresii la superlativ

Pentru cazare la complexul Edi am primit recomandări și chiar am citit pe net numai de bine. Așa că am sunat și am rezervat o vilă după ce am plătit un avans.

Ajunsi aici, surpriză!

Vila compusă din dormitor, living mare, bucătărie și baie, utilate cu gust, izolată termic și fonic, totul de patru stele! Am fost doi adulți cu doi copii și am stat lejer.

La recepție se află clubul cu o sală de mese și cu o bucătărie utilată corespunzator, unde ne-am pregătit cele trei mese zilnice.

Curtea destul de spațioasă, cu gazon și teren de joacă ptr. copii + piscină.

Administratorul, d. na Vali, vorbăreață și respectuoasă, gata să rezolve orice problemă la orice oră din zi sau din noapte.

Am fost plăcut impresionați, fapt ptr. care, recomand și eu la rândul meu.

Impresii încărcate de vio49 in 04.02.2018 21:15:43

Validat / Publicat: 04.02.18 21:51:58

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (vio49); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 5 voturi) nota2

[04.02.18 21:29:30]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 75&ridAnt=84412

[04.02.18 21:30:28]

@vio49: Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)