Grifid Bolero Hotel

JUL-2017
REGIM MASĂ UAL
+ COPII: 2 -- varsta: 10,13

Excelent

A doua oara cand am fost in acest hotel, prima data la inceputul lunii iunie.

Un hotel ce il stiam inca de acum 5 ani cand am fost doar sa il vizitam, e din lantul Griffid, noi frecventam de obicei Vistamar, insa anul acesta penru copii am zis sa mergem la Bolero pentru parcul acvatic pe care acestia il detin, piscinele in numar de 3 si restaurantele cu diferite specifice.

Si nu ne-am inselat, asteptarile fiind cele pe care le doream.

Plusuri

-Curat, mâncare bună, cocktail-urile excelente, promptitudine (ne-am blocat în baie si imediat a venit cineva sa ne rezolve problema), minibarul e zilnic aprovizionat.

Hotelul e minunat pentru familii cu copii (ai nostri s-au distrat de minune).

Pentru 20 leva de familie, check-inul se face ma devreme de ora 14.00 (se dau bratarile, bagajul se lasa la receptie, fara a se intra in camera. Practic se intra la masa si in complex) .

Minusuri

- animatia cam slabuta dupa parerea mea insa nu ma pasioneaza in mod deosebit.

Pentru un concept ultra all inclusive nu mi se pare ok ca la ora 21.00 sa se închidă barul de la piscină si sa ramana doar unul deschis care nu făcea fata sutelor de oaspeti.

In restaurantul principal fooooarte cald.

In penultima zi cameristele nu au mai trecut prin camerele noastre.

INSA VOM REVENI CU SIGURANTA

Impresii încărcate de mihaelatoderita in 22.11.2017 15:08:55

Validat / Publicat: 22.11.17 15:47:45

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: ALBENA, NISIPURI, SUNNY BEACH

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (mihaelatoderita); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2

[22.11.17 15:36:28]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 86&ridAnt=83265