81925

DIN Constanţa
înscris/ă în 11.09.17
SEP-2017

Colțul cu flori

Plimbandu-ne prin Bușteni am văzut un bistro frumos amenajat cu mușcate.

Fiind cald, ne-am zis să intrăm și să comandăm ceva de băut. Am fost serviți imediat. Într-un final ne-am hotărât să comandăm și ceva de mâncare.

Fiind și cu copil mic, am primit și scăunel special.

Mâncarea a fost delicioasă și personalul foarte plăcut.

A doua zi am mers tot acolo pentru micul dejun. Altă tură, aceiași atitudine placută. Am fost serviți imediat, la fel am primit scăunel pentru copil, mâncare gustoasă, cât să te facă să mai comanzi o porție.

Singurul inconvenient vine din cauza faptului că este poziționat lângă strada principala. Ne-ar fi plăcut să fie mai retras.

Impresii încărcate de FeliciaDani in 11.09.2017 21:45:40

Validat / Publicat: 12.09.17 08:20:50

• Alte destinații turistice prin care a fost: Nu am fost în afara țării

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (FeliciaDani); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[11.09.17 23:59:37]

@FeliciaDani: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 87&ridAnt=81925

pagină generată in 0.626981019974 sec