#E#D

+ COPII: 1 de 10 ani

#G#0
#M#0

Hotel excelent

Hotelul este excelent, servirea are mici sincope, mancare buna pe alese, piscina interioara, curatenie in fiecare zi, parcarea proprie insuficienta, ... Ne-am simtit excelent

Impresii încărcate de daniel in 17.04.2010 12:00:51

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Varna, Albena,

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (daniel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

- webmasterXY*
[17.04.10 12:34:10]

Poti incerca sa ne oferi mai multe amanunte despre hotel, parca prea telegrafic ai scris totul, iar cei care te citesc cu siguranta nu sunt edificati asupra notelor la serviciile acordate de tine.

Haide, sigur poti, scrie ca si cum ai fi turist si te-ar interesa anumite aspecte ale hotelului/restaurantului.

Nu trebuie sa postezi aceste impresii de doua ori, este de ajuns o singura data, te rog pe viitor sa fii mai atent.

- lidia74
[27.04.10 16:47:40]

1. Am un copil de 1 an si jumatate si as vrea sa stiu daca trebuie sa-mi fac griji in privinta mancarii. Adica este suficient de variata, proaspata, sanatoasa pt. un copil mic, asa incat sa nu fiu nevoita sa-mi aduc de acasa?

2. Am citit undeva ca in camerele cu pat matrimonial exista dotari suplimentare(gen cana electrica, halate de baie...)? Avand in vedere ca nu exista o diferenta de pret intre variantele de camere, mi-e greu sa cred, de aceea intreb...

- daniel
[27.04.10 17:45:53]

In privinta mancarii puteti sta fara griji ca matur, pentru un copil de doi ani daca mananca ce mancam noi adultii este ok, dar nu am vazut mancare separat pentru copii. Nu stiu cum este in camerele cu pat matrimonial dar camera normala dubla este mare...

Puteți evalua ecoul:   APRECIEZ -- DEZAPROB
- lidia74
[27.04.10 19:03:23]

Desigur ca nu ne asteptam sa gasim acolo mancare speciala pt bebei; la varsta asta un copil mananca ce mananca adultul cu exceptia mezelurilor, mancarurilor grase, prajite(in general chestiile grele si nesanatoase). In multe review-uri am citit ca bulgarii au mancare mai mult prajita, nu au nimic la gratar iar pestele e o raritate. Asta e dilema mea. Nu ma deranjeaza sa-i iau mancare de acasa pt 3 zile dar acolo trebuie s-o incalzesc, s.a.m.d.

Poate au mai fost cupluri cu copii mici si pot sa-mi spuna. Multumesc oricum pt raspuns, Daniel!

Puteți evalua ecoul:   APRECIEZ -- DEZAPROB
- webmasterXY*
[27.04.10 19:09:29]

@lidia74, poti incerca sa sa pui intrebarea aici in partea stanga jos ai un link "SCRIE O INTREBARE" pe care il poti accesa intreband ceea ce te intereseaza despre hotel. Apesi apoi butonul Salveaza iar intrebarea ta va ajunge prin mail la mai multi utilizatori decat daca ai scrie un ecou.

#G#1

• Foarte bine (Aug.2019) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 23.08.19 de mr_lord din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • O soluţie bună (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 8.80 (scris in 29.08.18 de adrianaglogo din PITEșTI) - RECOMANDĂ
  • Un concediu relaxant şi foarte plăcut (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 07.07.18 de tybiyacob* din PLOIEşTI) - RECOMANDĂ
  • Kristal 2017 (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 9.40 (scris in 23.08.17 de Azkalellya55 din TIMIşOARA) - RECOMANDĂ
  • Revenire la un hotel cu servicii de calitate (Jun.2016) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 07.07.16 de pmarius din BRASOV) - RECOMANDĂ
  • Nota 9,5 (May.2016) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 31.05.16 de Cataeu din CONSTANţA) - RECOMANDĂ
  • Dezamăgitor (May.2016) - punctaj satisfactie: 4.30 (scris in 10.05.16 de Deniy78 din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ

#M#1

#G#2B