TUI Magic Life Jacaranda Imperial Hotel [Colakli]

AUG-2017
REGIM MASĂ UAI
+ COPII: 1 -- varsta: 9 ani

Tui Magic Life Jacaranda in Side -clar nu m-as mai intoarce

Sa incepem cu zborul din Cluj. Am inceput cu stangul, in loc sa decolam la 14.30 am decolat la 19.30 asa ca am ajuns undeva pe la ora 23 la hotel.

La receptie ne-a intampinat un tip foarte plictisit. Deci am pierdut din start o zi.

Tui Magic Life Jacaranda in Side clar este "un hotel anost de nemti" asa cum a scris cineva mai sus. Nu am vazut in viata mea atatia oameni needucati... nemti (de ex stau cu picioarele goale pe masa la Club House cafenea)

Plaja clar merita un 10 plus ,dar in rest nu este un hotel luxos.

In camera nu se face curat daca nu dai zilnic cel putin un euro, mancarea nu este ca la 5*.

In concluzie clar nu m-as mai intoarce la acest hotel.

Impresii încărcate de iulia2017 in 18.08.2017 19:50:52

Validat / Publicat: 18.08.17 20:52:43

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Lara...

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (iulia2017); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1799 PMA (din 5 voturi) nota2

[18.08.17 20:52:16]

@iulia2017: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs invitației de a scrie propriul set de impresii din această vacanță.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 40&ridAnt=80898

Publicitate    [21.05.19 02:49:48]