#I#D

AUG-2017

#G#0
#M#0

Restaurant La Dinamo

La Dinamo [2 Mai] — sau cum sa faci rost de enterocolita...

Urmare de aici

La recomandarea unor prieteni, acum o saptamana, am fost sa mancam la acest restaurant.

O chelnerita draguta ne a invitat in spatiul destinat celor carte se cazeaza acolo, ne am asezat confortabil intr un foisor si a aparut si chelnerul.

Ne a luat comenzile, iar dupa vreo 10 min apare cu ciorba, care fiind de mai multe feluri, ne a rugat sa gustam din ele si apoi sa le schimbam intre noi.

Distractiv pt inceput... apoi ne a adus tacamurile, care la fel, ne a rugat sa le dam din mana in mana... o portie de felul 2 a aparut la vreo 10-15 min dupa ce le adusese pe celelalte.

Dar asta a fost cancan... la 5 ore dupa acesta masa copioasa, toti cei 5 care am fost la masa vomitam cu spor, iar dumurile noastre se desfasurau intre pat si toaleta.

Dupa o saptamana inca ne mai aflam sub tratament...

in caz ca cineva din conducerea stabilimentului va veni cu argumente, pot oferi bonurile de medicamente cat si martori - cum ar fi proprietara pensiunii unde am locuit.

Mai departe... tine de alegerea personala a fiecaruia...

Impresii încărcate de rifff in 13.08.2017 01:16:16

Validat / Publicat: 13.08.17 09:14:17

VIZUALIZĂRI: 2038

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (rifff); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de rifff? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[13.08.17 09:14:05]

@riff:

cum ar fi proprietara pensiunii unde am locuit.

Unde ați stat la care pensiune?

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

- rifff
[15.08.17 01:12:46]

@webmasterX: voi face o recenzie si pensiunii la care am stat. raportandu-ma la situatia de mai sus, numele pensiunii este irelevant, si nu as vrea sa o leg de acest moment neplacut. multumesc!

#G#1

#M#1