ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.08.2017
AUG-2017
încărcat de pe telefon!
TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Drept la replică (1)

DREPTUL la REPLICĂ se referă la următorul articol (încărcat anterior pe sait):

Buna ziua, domnul Bogdan, ne pare rău ca nu ați fost mulțumit de condițiile oferite...

totuși as vrea sa fim fair-play și sa clarificam faptul ca pe site-îl unde ați găsit unitatea noastră de cazare noi nu am specificat ca este un aer condiționat in unitate (chiar dacă acesta exista), tocmai pt ca nu se poate folosi momentan.

Trimis de Goga florin in 08.08.17 14:14:39
Validat / Publicat: 08.08.17 16:31:35
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în NĂVODARI.

VIZUALIZĂRI: 608 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Goga florin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

Bogdan//
[09.08.17 13:46:29]

@Goga florin: Buna ziua,

Aveti dreptate dar, nu am spus ca pe site scria ceva de aer condiționat. La diferențe am spus doar ca nu existau 4 dormitoare asa cum apare pe site si in poze si ca mai apăreau niste poze cu o baie si o bucatarie pe care nu l-am vazut.

Goga florinAUTOR REVIEW
[10.08.17 10:22:24]

@Bogdan//: Este normal și politicos atunci când faceți un review sa fiți corect, tocmai pt ca influențați părerile altor oameni (asta este si ideea review-ului) iar din spusele d-voastră reiese ca ați fost pacăliți, înșelați ceea ce nu s-a întâmplat. Noi am Vb foarte clar cu cumnata d-voastră la telefon toate detaliile se pare ca nu toată lumea a fost lămurită... și totuși cred ca Știați ca veniți la o vila cu 3 camere... va rog sa îmi Spune-ți cu ce anume v-am păcălit... este totuși normal ca intr-o vila nu exista 2bucatarii, și cealaltă aparținea de garsoniera, asta mi se pare logic dar pt orice nelămurire puteați sa întrebați... îmi pare rău încă odată ca nu ați fost multumiți, o zi buna.

NB Goga florin este (sau a fost) reprezentant al unității
Goga florinAUTOR REVIEW
[10.08.17 10:31:02]

@Bogdan//: Iar pe site scrie f clar nr. camerelor 3 și o garsoniera cu baie, Bucătărie și intrare separată ceea ce înseamnă ca nu puteați sa găsiți nici camera, baia sau bucătăria respectiva in vila. Repet îmi pare rău pt Neînțelegere, dorința noastră este ca fiecare pers sa știe unde vine și ce găsește și pozele arată realitatea. Asta puteți sa confirmați și d-voastră nu este așa?

NB Goga florin este (sau a fost) reprezentant al unității

Bogdan//, Goga florin